Zehirli Askeri Yanık Çukurları Nelerdir?

Zehirli Askeri Yanık Çukurları Nelerdir?

Atık üreten sadece tüketiciler ve endüstri değil. Ordu, ister ABD’nin, ister kelimenin tam anlamıyla kelimenin başka bir yerinde olsun, atık üretir. Tonlarca. USA Today’e göre, büyük bir kısmının belirli prosedürlere göre – örneğin canlı mühimmat gibi – bertaraf edilmesi gerekmesine rağmen, şaşırtıcı bir miktar açık bir ocakta yanıyor. Askeri atıkları bertaraf etmenin bu yöntemi Irak ve Afganistan’daki savaşlarda özel olarak kullanıldı, ancak Military Times’a göre diğer denizaşırı askeri üslerde de kullanılmaya başlandı.

İçlerine atılan şeylerden bazıları sıradandı: örneğin üniformalar, odun parçaları ve yiyecek. İçine atılan diğer şeyler açıkta yakılmamalı, plastik, kauçuk, petrol ürünleri ve hatta insan ve/veya tıbbi atık gibi bu şekilde bertaraf edilmelidir. Emekli Staff Sgt, “Yanılabilecek her şey çöplüğe atıldı ve ardından dizel yakıtla kaplandı ve ateşe verildi” dedi. Wesley Black, CNN aracılığıyla.

Bu “yanma çukurları” da bir ev sahibinin arka bahçedeki çöpleri atmasıyla eşdeğer değildir. CNN’e konuşan gazilere göre, bazıları dönüm büyüklüğündeydi.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored