Yeni Anormal Bonus, Kal Penn ile Barack ve Michelle Obama ile Utanç verici Karşılaşmaları Hakkında Konuşuyor

Yeni Anormal Bonus, Kal Penn ile Barack ve Michelle Obama ile Utanç verici Karşılaşmaları Hakkında Konuşuyor

Beyaz Kale Yıldız oldu Beyaz Saray danışmanı Kal Penn, bir daveti nasıl kabul ettiğini hatırladı. Ev Olivia Wilde’ın o zamanki Senatör Barack Obama için bir etkinliğe eşlik etmesi, onu bir süreliğine oyunculuğu bırakmaya ve eski başkan için çalışmaya itti.

Yeni kitabın yazarı Ciddi olamazsın Molly Jong-Fast ve Andy Levy’ye, mısır kullanmanın gelişmekte olan ülkelerde gıda fiyatlarının maliyetini nasıl artıracağına dair bir makale okuduktan sonra, 2007’deki etkinlikte, biyoyakıt politikasını sorarak başkan adayını nasıl alt etmeye çalıştığını anlattı.

“Bana o sırıtışı attı ve “oh evet, o makaleyi okudum. Dışişleri da,” dedi Penn. “Web sitemi dikkatlice okusaydınız, selülozik etanole bir köprü olarak mısır bazlı etanole yatırım yapmayı önerdiğimi görürdünüz, böylece çim kupürlerimiz ve tırmıkla tırmıkladığımız yapraklar gibi şeylerden yakıt elde edebiliriz. ön bahçeler. Bana bir sırıtış daha attı ve çekip gitti ve Olivia bunun her dakikasına bayılıyor. ‘Barack Obama’dan yeni eğitim aldınız’ gibi.”

The New Anormal beslemesine abone olun. Apple Podcast’leri, Spotify, Google Podcast’ler, dikişçi, Amazon Müzikveya bulutlu.

Penn o kadar etkilenmişti ki Obama için kampanyaya başladı ve Illinois senatörü başkan seçildiğinde aktör bir iş başvurusunda bulunmaya karar verdi ve özgeçmişini change.gov web sitesine gönderdi. Hiç geri duymadı.

Kal Penn, eski First Lady Michelle Obama’yı “tuhaflaştırdığı” anı hatırlıyor.

Alex Wong

Yeni seçilen başkan ve Michelle Obama ile başka bir etkinliğe katılma şansı bulduğunda, Penn’in vekili menajeri First Lady’ye Beyaz Saray’da çalışmak için nasıl başarısız bir şekilde başvurduğunu anlattı.

Penn, “Ona özgeçmişimi e-postanın dediği gibi change.gov’a koyduğumu söyledim ve bana dünyanın en büyük aptalıymışım gibi baktı ve muhtemelen kulağa ne kadar gülünç geldiğini anladım” dedi. “Buna o kadar şaşırmıştı ki, seçilmiş başkanı çağırdı… ve sonra bana baktı ve ‘Bana ne söylediğini ona söyle’ dedi.”

“Eh, efendim, bilirsiniz, Beyaz Saray’a iş başvurusunda bulundum, eğer nitelikli olabileceğim bir şey olursa diye.’ dedim. Bana bakıyor ve ‘Kiminle başvurdunuz?’ diyor. Sonra tekrar aman Tanrım dedim. ‘change.gov’a başvurdum’ dedim. Ve karısının aksine bana sırıttı ve aynı fikirdi, sırıtış ‘Tanrım, seni aptal’ gibiydi ve ‘Neden kimseye elini uzatmadın?’ gibi bir şey söyledi.”

Penn ertesi gün bir telefon aldı ve oyunculuğa geri dönmeden önce birkaç yıl Beyaz Saray Halkla İlişkiler Ofisi’nde çalıştı.

“Bu deneyimden aldığım en büyük paket, devasa bir aptal olmamdı,” diye şaka yaptı.

The New Abnormal’i dinleyin Apple Podcast’leri, Spotify, Amazon ve dikişçi.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored