Woodstock '99 Organizatörü John Scher'e Ne Oldu?

Woodstock ’99 Organizatörü John Scher’e Ne Oldu?

John Scher Siyaset Bilimi okuyordu, ancak yarı zamanlı işinde yeterince para kazandığını fark edince okulu bıraktı. Scher, eğlence sektöründe kendine bir isim yarattı ve çeşitli sanatçılar ve müzisyenlerle çalıştı. New Jersey’deki Capitol Theatre’ı 18 yıl yönetti ve yaptığı işte iyiydi. NJ’ye “En genç büyük destekçi oldum ve 20 yıl boyunca bu şekilde kaldım” dedi.

Woodstock ’99’un organizatörlerinden biri olan Scher, felaket müzik festivalinden sonra tartışmalarla karşı karşıya kaldı. Katılımcılar ayaklanmalardan aşırı pahalı yiyecek ve içecekleri, güvenlik eksikliğini ve yetersiz tuvaletleri sorumlu tuttular. Buna karşılık Scher, meydana gelen yağma, kundaklama ve cinsel saldırıların “akılsız” insanlar tarafından yapıldığını söyledi. MTV’ye “Kimse bu tür şeyleri yapmaz çünkü bir sosisli sandviç 2,50 dolar yerine 3 dolar” dedi. 2022’de Netflix, “Trainwreck: Woodstock ’99” adlı bir belgesel yayınladı, burada katılımcılar ve sanatçılar felaket festivali hakkında konuştu ve organizatörlerin etkinliği nasıl kurduğuna dair ayrıntılar ortaya çıktı.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored