Wendy Williams

Wendy Williams’ın Kardeşi Röportajlarının ‘Gerçekten Üzücü’ Olduğunu Söyledi

Wendy Williams, tuhaf evlilik iddialarının ardından yakın zamanda yakınları endişelerini dile getirdiği için eğlence dünyasına dönecek kadar sağlıklı olmayabilir.

Evlilik iddialarından bahsetmişken, kısa süre önce arkadaşıyla bir NYPD polisiyle evli olduğu konusunda bir telefon görüşmesinde iddialarda bulunduğu bildirildi.

Ve şimdi, absürt evlilik iddialarıyla birlikte, erkek kardeşi Tommy de dahil olmak üzere arkadaşları ve ailesi, sağlık durumunun, ilgi odağı haline gelmesi için yeterince iyileşmediğine inanıyor.

Wendy Williams’ın Kardeşi, Kendisine Hiç Evlilik İddiasında Bulunmadığını Söyledi

MEGA

Sayfa Altı olarak Ünlü yayıncının paylaştığı, akrabaları ve akrabaları gün geçtikçe daha fazla endişeleniyor ve Williams’ın kendi çıkarlarına sahip olmayanlarla çevrili olduğuna inanıyor.

Ayrıca, sağlık durumunu göz önünde bulundurarak işine acele etmesine ve medyaya çıkmasına izin verilmesi için çok erken olduğunu düşünüyorlar.

Ünlü blog Hollywood Unlocked, kurucusu Jason Lee ile temasa geçtiğini ve “yeni kocasıyla ilgili heyecan verici haberler de dahil olmak üzere hayatı hakkında birkaç güncelleme” ifşa ettiğini bildirdikten sonra bu garanti edilmiş olabilir.

Yine de Lee, Williams ile yaptığı telefon görüşmesinden evli olduğundan bahsettiği bir klibi de yayınladı.

Bu arada, erkek kardeşi Tommy, son röportajlarında ve görünüşlerinde memnuniyetsizliğini paylaştı ve onları “gerçekten üzücü” olarak nitelendirdi ve asla böyle olmadığını belirtti. Dedi ki:

“En başından beri Wendy ile birlikteyim ve hiç böyle konuşmadı, ama bunun onun hatası olduğunu düşünmüyorum. Güvencesiz bir durum.”

Tommy, Williams ile son zamanlarda konuştuğunu ve “biraz çılgınca ve çok sinir bozucu” olduğuna inandığı evlilik hakkında hiçbir şeyden bahsetmediğini ekledi.

Eski gündüz talk show sunucusunun 2021’de son sezonu olduğu ortaya çıktığından beri en iyi hali olmadığı haberi yok.

Dönüşü birkaç kez ertelenirken, program, akıl sağlığıyla ilgili sorunlar yaşadığına dair haberler üzerine Haziran ayında yayından kalktı.

İçeriden biri ortaya çıkardı, “İşler gerçekten kapalı. Aynı Wendy değil… Deli gibi geriledi ve Florida’daki ailesi onun için çok endişeleniyor.”

Williams’ın ailesi, son yıllarda zorlu bir ilişki yaşadığı erkek kardeşi, onu gerçekten sevenlerin yanında olacağı Florida’ya geri istediklerini söylediğinden, onun için gerçekten rahatsız.

Evlilik iddialarına gelince, The Blast Sözcüsü William Selby’nin güncellemenin yanlış olduğunu söylediğini ve kendisini toplantıya kaptırmış olabilecek yeni bir ilişkiden heyecan duyduğunu bildirdi.

Selby, olası yeni ilişki hakkında oldukça sıkıydı çünkü daha fazlasını açıklamadan sadece bir polis memuruyla çıktığını söyledi.

Hollywood Unlocked’ın CEO’su da Williams ile yaptığı telefon görüşmesini detaylandırarak, Williams’ın kendisine iddiaya göre söz konusu NYPD polisi Henry adındaki Henry ile geçen hafta evli olduğunu söylediğini gösterdi.

Wendy Williams, COVID-19'un 'Çığır Açan Vakasından' Acı Çekiyor
MEGA

Bir zamanlar eski bir polis olan Dr. Darin Porcher ile çıktığı bildirildiği için, bir polis memuruyla ilk kez dolaştığı iddiası olmayacaktı; ancak Porcher sonunda iddiaları yalanladı.

‘Wendy Deneyimi’ Podcaster’ın Eski Eşi Debmar-Mercury’den Sıfır Destek Aldığını Söyledi

Eski kocası Kevin Hunter, yakın zamanda, eski şovunun TV şirketini destek eksikliğinden dolayı kınayarak ona hala değer verdiğini gösterdiğinden, Williams hakkında endişelenen tek kişi aile değil gibi görünüyor.

Patlama paylaştı Hunter, her zaman açık olduğu bağımlılık mücadeleleri sırasında eski eşine nasıl yardım edilmediğiyle ilgili bir röportajda açıldı.

Kariyerinin başlarında alkol ve uyuşturucu bağımlısı olmasına rağmen, birkaç yıl boyunca ayık kalmayı başardı, ancak ne yazık ki 2019’un başlarında nüksetti ve bu da onun geri çekilmesine neden oldu. “Wendy Williams Şovu.”

Ve Hunter’ın açıkladığı gibi, TV Şirketi Debmar-Mercury’nin Williams’ın ailesiyle olan iyileşme çabalarını desteklemediği ve onun iyileşme çabalarına yardımcı olacak hiçbir şeye imza atmadığı bildirildi.

Ayrıca şirketin kendisine içkiyi bırakıp ayık kalması durumunda şovunu kaybedeceğini söylediğini de belirtti.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored