Wayne Carey, AFL maçına katılırken nadiren görülen bebek oğlunu beşikte tutuyor

Wayne Carey, AFL maçına katılırken nadiren görülen bebek oğlunu beşikte tutuyor

AFL efsanesi Wayne Carey, Pazar günü 1996 prömiyeri birleşme maçı için küçük oğlu Carter ile Melbourne’deki Marvel Stadyumu’nda sahneye çıktı.

51 yaşındaki oyuncu, Kuzey Melbourne Kanguruları ile Sidney Kuğuları arasındaki maçı izlerken küçük oğlunu kucağında tutarken görüldü.

Wayne lacivert pantolon, açık gri düğmeli gömlek ve takım elbise ceketi içinde erkek bebeğiyle gururla poz verirken zarif görünüyordu.

AFL efsanesi Wayne Carey, Pazar günü Melbourne’deki North Melbourne Kangaroos ve Sydney Swans arasındaki birleşme maçına katılırken nadiren görülen bebek oğlu Carter’ı kucakladı.

Ayrıca maçta spor yıldızı Wayne Schwass ve teknik direktör Denis Pagan’ın yanında otururken görüldü.

Wayne, oğlu Carter’ı 2019’da Victorian model Jessica Paulke ile karşıladı.

O sırada The Herald Sun’a şunları söyledi: ‘Gerçekten heyecanlıyız. Güzel, sağlıklı bir bebek, annesi gibi çok sakin, iyi uyuyor ve iyi besleniyor.’

Jess daha iyi olamazdı. Harika bir yıl için sabırsızlanıyoruz.’

Wayne, çocuklarından birinin onun sportif ayak izlerini takip edebileceğine dair büyük umutları olduğunu belirterek, “Babasının oynamayı sevdiği oyunu oynamasını ve bu kadar çok parçası olmasını istemediğimi söylersem yalan söylemiş olurum” dedi. .’

Wayne ilk olarak Ocak 2018’de Avustralya Açık’ta Jessica ile bağlantı kurdu ve aylar sonra aşklarını Facebook’ta resmi hale getirdi.

51 yaşındaki oyuncu, Kuzey Melbourne Kanguruları ile Sidney Kuğuları arasındaki maçı izlerken oğlunu kucağında kucaklarken görüldü.

51 yaşındaki oyuncu, Kuzey Melbourne Kanguruları ile Sidney Kuğuları arasındaki maçı izlerken oğlunu kucağında kucaklarken görüldü.

Bu, Wayne’in Şubat ayında SAS Avustralya’daki görünüşü sırasında geçmiş ilişkilerinde zihinsel olarak gözdağı verdiğini kabul etmesinin ardından geldi.

Baş eğitmen Ant Middleton, Wayne’in Avustralya’nın en ünlü futbolcularından biri olmasına rağmen arkasında bir ‘yıkım izi’ bıraktığını söyledi.

Wayne, 2002’deki ilişkisini o zamanki takım arkadaşı Anthony Stevens’ın karısı Kelli Stevens ile detaylandırdı.

Vahiy, 41 yaşındaki Ant’ı şok etti, Wayne’in dediği gibi: ’20 yıldan fazla bir süredir beni rahatsız ediyor. Kendimi yok etme modundaydım. Biliyor musun, sanırım hayatım çözülmeye başladı.’

Spor yıldızı o sırada Sally McMahon ile evliydi ve Anthony sadece bir yıl önce düğünlerinde sağdıçlık bile yapmıştı.

Wayne, oğlu Carter'ı 2019'da Victorian model Jessica Paulke ile karşıladı.

Wayne, oğlu Carter’ı 2019’da Victorian model Jessica Paulke ile karşıladı.

Bu, Wayne'in Şubat ayında SAS Avustralya'daki görünümü sırasında geçmiş ilişkilerinde zihinsel olarak gözdağı verdiğini kabul etmesinin ardından geldi.

Bu, Wayne’in Şubat ayında SAS Avustralya’daki görünümü sırasında geçmiş ilişkilerinde zihinsel olarak gözdağı verdiğini kabul etmesinin ardından geldi.

Wayne daha sonra 2016’da eski en iyi arkadaşından kamuoyu önünde özür diledi ve ilişkinin sadece bir gecelik bir olay olduğu konusunda ısrar etti.

Kamuoyuna duyurulan bu ilişkinin ardından, futbol kulübünden ayrıldı ve daha sonra teklif edeceği model Kate Neilson ile bir ilişki kurdu ve işler kötüden daha da kötüye gitti.

Kate ile bir tatil sırasında, Wayne’in akşam yemeği sırasında yüzüne bir şarap bardağını kırdığını, ağzını ve boynunu kestiğini iddia ettikten sonra Miami polisi tarafından tutuklandı ve suçlandı.

Baş eğitmen Ant Middleton, Wayne'in Avustralya'nın en ünlü futbolcularından biri olmasına rağmen arkasında bir 'yıkım izi' bıraktığını söyledi.

Baş eğitmen Ant Middleton, Wayne’in Avustralya’nın en ünlü futbolcularından biri olmasına rağmen arkasında bir ‘yıkım izi’ bıraktığını söyledi.

‘Amerika’da polise saldırmakla suçlandım. Kız arkadaşımı camlamakla suçlandım’ dedi Ant.

‘Bir restoranda ona şarap fırlatmaya gittim, ki bu kesinlikle yanlış. Bardak dudağına değdi, manşetler onu camladığımdı.’

Wayne’in olayların versiyonuna ikna olmamış gibi görünen alaycı bir Karınca ona sordu: ‘Ne saçmalıyorsun? Kafandan ne geçti?’

Wayne, olayın ‘hayatımın en büyük pişmanlıklarından biri’ olduğunu söyledi, ancak bardağın sadece ‘dudağına değdiği’ konusunda ısrar etti.

‘[It] kırmadı. Onu camlamaya çalışmıyordum,” dedi.

Ant daha sonra Wayne’e ‘saldırgan bir insan’ olup olmadığını sordu.

Ayrıca 2002'deki ilişkisini o zamanki takım arkadaşı Anthony Stevens'ın karısı Kelli Stevens ile detaylandırdı.  (Sağ).  1996'da Melbourne'deki AFL büyük finalinden sonra birlikte fotoğraflandı

Ayrıca 2002’deki ilişkisini o zamanki takım arkadaşı Anthony Stevens’ın karısı Kelli Stevens ile detaylandırdı. (Sağ). 1996’da Melbourne’deki AFL büyük finalinden sonra birlikte fotoğraflandı

‘Bütün ortaklarım, hiçbir zaman fiziksel olarak taciz etmediğimi söyleyecekler, ama zihinsel olarak taciz mi ettim ve ayrıca, sanırım, korkutucu mu? Kesinlikle,” dedi Wayne.

Ant ekledi: ‘S*kik kral tavrınız var, “Ben dünyanın en büyük futbolcusuyum, ne istersem onu ​​yaparım.”

Ancak Wayne, Ant’ın kendisi hakkındaki değerlendirmesinin doğru olmadığını ve kötü davranışının ‘bir takım nedenlerden dolayı’ olduğunu söyledi.

‘Aslında birine fiziksel olarak şiddet uyguluyor, her gün büyüdüğünü gördüm… Korkunç şeyler’ dedi.

‘İşte bu yüzden bana yakın insanlar ‘Bu kabul edilemez’ dediğinde, ‘Ne demek istiyorsun? Sesimi yükselttim, ayağa kalktım. Biliyorsun, kolumu onun üzerine koydum.”

Ekledi: ‘Artık düşüncelerimin ne kadar çarpık olduğunu biliyorum. Aslında taciz etmek için birine vurmak zorunda değilsin.’

Aşk ve ihanet: Wayne ve Kelli (sağda, Anthony ile Ağustos 2004'te Brisbane'deki bir AFL maçında) bir doğum günü partisinde takım arkadaşları tarafından birlikte banyoda yakalandılar ve sonunda her iki erkeğin evliliğini de paramparça ettiler.

Aşk ve ihanet: Wayne ve Kelli (sağda, Anthony ile Ağustos 2004’te Brisbane’deki bir AFL maçında) bir doğum günü partisinde takım arkadaşları tarafından birlikte banyoda yakalandılar ve sonunda her iki erkeğin evliliğini de paramparça ettiler.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored