Vogue Williams, İbiza'da gökkuşağı kaftanında rahat plaj glamını tercih ediyor

Vogue Williams, İbiza’da gökkuşağı kaftanında rahat plaj glamını tercih ediyor

Genç aileleriyle birlikte İbiza’da güneşte sırılsıklam bir yaz tatilinin tadını çıkarıyorlar.

Ve Vogue Williams, Pazartesi günü Balear Adası’nda kocası Spencer Matthews ve üç çocuğu Theodore, üç, Gigi, iki ve dört aylık Otto ile denizde bir öğleden sonra geçirirken, rahat kumsal cazibesinin resmine baktı.

36 yaşındaki model ve DJ, ailesiyle birlikte bir tekneye binmeye hazırlanırken, siyah bir bikini ve Birkenstock sandaletleriyle takım olarak gökkuşağı tığ işi kaftan içinde şık bir görünüm sergiledi.

Şık: Vogue Williams, Pazartesi günü kocası Spencer Matthews ve üç çocuğuyla birlikte İbiza’da denizde bir öğleden sonra geçirirken, plajın sakin cazibesinin fotoğrafıydı.

Televizyoncu, küçük Gigi’yi bebek arabasına iterken panama şapkası, güneş gözlüğü ve altın takılarla donatıldı.

34 yaşındaki Spencer, altılı karın kaslarını çiçekli yüzme şortu ve düğmesiz mavi desenli şortuyla sergiledi.

Aileye Vogue’un ablası Amber ve güneş altında geçirdikleri bir gün için başka bir arkadaş katıldı.

Vogue daha sonra, salı günü Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafla, sahile giderken çarpıcı bir alacakaranlık pembesi bikini üstü ve onunla uyumlu sarong giydi.

Mutlu aile: 36 yaşındaki model ve DJ, gökkuşağı renkli tığ işi kaftan içinde stil yaydı ve siyah bir bikiniyle birlikteydi, 34 yaşındaki Spencer ise çiçekli mayo şortuyla altı paketini sergiledi

Mutlu aile: 36 yaşındaki model ve DJ, gökkuşağı renkli tığ işi kaftan içinde stil yaydı ve siyah bir bikiniyle birlikteydi, 34 yaşındaki Spencer ise çiçekli mayo şortuyla altı paketini sergiledi

Hayat bir kumsal: Televizyoncu daha sonra, salı günü Instagram'da paylaştığı bir fotoğrafla, sahile giderken çarpıcı bir alacakaranlık pembesi bikini üstü ve onunla uyumlu sarong giydi.

Hayat bir kumsal: Televizyoncu daha sonra, salı günü Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafla, sahile giderken çarpıcı bir alacakaranlık pembesi bikini üstü ve onunla uyumlu sarong giydi.

Realite yıldızı, Pazartesi günü ailenin İbiza tatilinden bir dizi görüntü paylaştı ve leopar desenli bikini içinde çene bırakan figürünü sergiledi.

Model, İbiza’da bir sürat teknesinde sevimli kızı Gigi’ye sarılarak bir gün geçirirken iki parça halinde büyüledi.

Vogue ve eski Made In Chelsea yıldızı Spencer, sahilde dinlenirken yanağına kocaman bir öpücük kondururken hiç olmadığı kadar sevilmiş görünüyordu.

Televizyoncu, kocası Spencer’ı ‘en iyi arkadaşım’ olarak adlandırırken kameraya doğru sırıttı.

Nefis mumya: Gerçeklik yıldızı, Pazartesi günü ailenin İbiza tatilinden bir dizi görüntü paylaştı ve iki yaşındaki kızı Gigi ile leopar desenli bir bikini içinde çene bırakan figürünü sergiledi.

Nefis mumya: Gerçeklik yıldızı, Pazartesi günü ailenin İbiza tatilinden bir dizi görüntü paylaştı ve iki yaşındaki kızı Gigi ile leopar desenli bir bikini içinde çene bırakan figürünü sergiledi.

'En iyi arkadaşım': Vogue, kocası Spencer sahilde dinlenirken yanağına kocaman bir öpücük kondurduğunda hiç olmadığı kadar sevilmiş görünüyordu

‘En iyi arkadaşım’: Vogue, kocası Spencer sahilde dinlenirken yanağına kocaman bir öpücük kondurduğunda hiç olmadığı kadar sevilmiş görünüyordu

Yolculuk, Vogue’un eski Made In Chelsea yıldızı Spencer ile dördüncü bir çocuğa sahip olma planlarını paylaşmasının ardından geldi.

Sunucu, MailOnline’a Nisan ayında oğlu Otto James’le geçirdiği emeğin ardından ailesine dördüncü bir ilaveden mutlu olacağını söyledi.

Vogue özel bir röportajda şunları söyledi: ‘Bir milyon çocuğum olurdu, etrafımızda çocuk sahibi olmayı ve büyük bir aileye sahip olmayı seviyorum.

‘Bir daha asla bebek sahibi olma düşüncesinden nefret ediyorum çünkü tüm yenidoğan evresini seviyorum. Anne olmak kelimenin tam anlamıyla dünyadaki en sevdiğim şey.

“Bir tane daha olacağını düşünmek isterdim ama şu anda beş kişilik bir aile olarak nasıl geçineceğimizi görmem gerekiyor. Otto’yla çok güzel bir iş geçirdim.

Yelken açın: Vogue'un kız kardeşi Amber (sağda) ve en büyük oğlu Theodore (solda), üç, sabahı ailenin geri kalanıyla adanın görkemli mavi sularında yelken açarak geçirdiler

Yelken açın: Vogue’un kız kardeşi Amber (sağda) ve en büyük oğlu Theodore (solda), üç, sabahı ailenin geri kalanıyla adanın görkemli mavi sularında yelken açarak geçirdiler

BFF'ler: Vogue, Gigi ağabeyinin koluna sevgiyle tutunurken Spencer'ın en büyük iki çocuğuyla bir görüntüsünü de paylaştı.

BFF’ler: Vogue, Gigi ağabeyinin koluna sevgiyle tutunurken Spencer’ın en büyük iki çocuğuyla bir görüntüsünü de paylaştı.

Spencer’la harika bir gün geçirdim. Bütün gün sevdim. Hastaneye girdim ve başka insanlar için doğum yapabilirsem ve hamile kalmasam bunu bir iş olarak yapacağımı düşündüm – bunu seve seve yapardım.

Şanslıydık çünkü herkes için aynı olmadığını biliyorum. Acı verici, gaz ve hava çok eğlenceliydi ve bunu yaptım ve sonunda çok ihtiyaç duyulan epidural oldum.’

Vogue ve Spencer, 2017’nin başlarında Channel 4 ünlü kayak yarışması The Jump’ta yarışırken tanıştıklarından beri birlikteler.

Çift, Şubat 2018’de nişanlandıklarını açıkladı ve Haziran 2018’de Spencer’ın ailesinin 30.000 dönümlük arazisindeki İskoç Dağlık Bölgesi’nde gizli bir törenle evlendi.

Yum!  İrlandalı güzel, Gigi ve Theodore'un tekneyle geçirdikleri günün ardından karaya çıkarken şekerlemelerin tadını çıkaran bir fotoğrafını yükledi

Yum! İrlandalı güzel, Gigi ve Theodore’un tekneyle geçirdikleri günün ardından karaya çıkarken şekerlemelerin tadını çıkaran bir fotoğrafını yükledi

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored