Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens Süper Kısa Mini Elbiseyle İnce Bacaklarını Gösterir

Aktris Vanessa Hudgens hayatını en iyi şekilde yaşıyor ve hepsini Instagram takipçileriyle paylaşıyor!

Bu yaz birkaç bikini fotoğrafı yayınlamasına rağmen, Cuma günü “Lise Müzikali” yıldızı renkli mayolarını süper kısa bir elbiseyle değiştirdi!

Vanessa Hudgens Dalgalı Yakalı Süper Kısa Bir Elbiseyle Bikini Gövdesini Gösterir

Instagram | Vanessa Hudgens

33 yaşındaki şarkıcı, son Instagram gönderisinde, dalgalı yakalı pembe ombre elbisesiyle veranda korkuluğuna yaslanmış bir fotoğraf yayınladı. Görünümü sarkan gümüş bir kolye ve uyumlu küpelerle süsledi.

“Onüç” aktris, bu şipşakta uzun bacaklarını sergiliyor ve tam uyluklarına kadar gelen süper kısa kesimli bir elbise giyiyor. Sivri pembe topuklu ayakkabılar ve pembe süslemeli köşeli güneş gözlükleriyle görünümünü vurguladı. Bu fotoğrafta, kameraya doğru hafifçe eğilerek bir öpücük için dudaklarını büzüyor.

Vanessa Hudgens Sadece Manzaraya Hayran Kalıyor… Hayranları da öyle!

Vanessa Hudgens
Instagram | Vanessa Hudgens

Başka bir fotoğrafta, California yerlisi direğe yaslanıyor. Bir elini boynunun yanında yaslarken bir bacağını diğerinin önünde çaprazlamış durumda. Vanessa diğer kolunu arkasına katlamış, çenesini yukarı kaldırmış, yüzü göğe bakıyor.

Vanessa, fotoğrafın başlığında yazdığı gibi “gün batımını seviyor ❤️”. Hayranlar, arka planda korkulukların oluşturduğu gölgelerden güneşin batışını görebilirler. Ne yazık ki, gün batımının fotoğraflarını çektiyse de paylaşmadı.

Gönderiyi gün batımı emojileri ve elbisesi hakkında olumlu yorumlar yağdırdığı için hayranlarının çoğu da gün batımını seviyor gibi görünüyor.

Hayranlar Vanessa’nın Şık Ombre Elbisesini ‘Kesinlikle Çarpıcı’ Olarak Adlandırıyor

Vanessa Hudgens
Instagram | Vanessa Hudgens

Üçüncü ve son fotoğrafında Vanessa, son fotoğrafa benzer bir pozda. Bacakları hala çaprazlanmış, bir kolu arkasından bükülmüş ve eli hala boynunda duruyor. Ancak bu çekimde, yüzünde dalgın bir ifadeyle çenesini eğmiş, kameradan uzağa bakarken hayranlara yüzünün yandan bir görünümünü veriyor.

Küçük kız kardeş Stella Hudgens, “çok güzelsin” yorumunu yaptı. Lorenza Izzo, “Sunset onu seviyor” yazdı. Thomas Ashbourne, “😍😍😍” yorumunu yaptı.

Bir takipçisi ona “Muhteşem ❤️❤️” dedi. Başka bir hayran, “Kesinlikle çarpıcı 😍” yazdı. Üçüncü bir takipçi, “Gün batımından daha güzelsin” yorumunu yaptı. Hatta başka bir hayran ona “Dünyanın en güzel kadını!” dedi.

Vanessa Hudgens Kesinlikle Sıcak Kız Yazına SICAKLIK koyuyor!

Vanessa Hudgens
Instagram / vanessahudgens

Vanessa’nın bu hafta başlarında paylaştığı bir başka Instagram gönderisinde, “Spring Breakers” yıldızı, güneşten öpülmüş teniyle keskin bir tezat oluşturan neon pembe bir bikini içinde fit fiziğini sergiliyorken görülüyor.

Kare çerçeveli güneş gözlükleriyle gözlerini güneşten korurken, uzun saçları arkasında şık bir topuzla toplanmış. Kollarını başının üzerine uzatırken, bir ayağını diğerinin önünde bir açıyla dikerken, bu pozda tonda karın kasları tam olarak sergileniyor.

Vanessa Hudgens Pembe Bikinili Barbie Vibes Veriyor!

Vanessa Hudgens
Instagram / vanessahudgens

Hayranlar, “Bad Boys For Life” aktrisinin su kenarında birkaç fotoğraf paylaşırken neden “Aqua bambina” yazısına başlık yazdığını görebilirler. Başka bir çekimde Vanessa, her iki yanı yansıtıcı bir yüzeyle çevrili dar bir koridorun ortasında duruyor.

Marina arkasında, suya saçılmış bir sürü tekneyle uzanıyor. Ancak Vanessa, cilalı camdaki yansımasına, kollarını başının üstünde duvarlara dikmiş olarak bakarken onlara aldırmıyor.

Kalçalarını bir tarafa doğru uzatırken bir bacağını eğik bir şekilde bükerek ince fiziğini ortaya koyuyor. Koridorun loş ışığında neon pembe bikinisi ve gümüş göbek halkası neredeyse parlıyor.

Ve bunlar Vanessa Hudgens’in Instagram takipçileriyle paylaştığı tek bikinili fotoğraflardan çok uzak. Daha geçen ay, doğaçlama bir fotoğraf çekimi için kırmızı sıcak bikinili fotoğraflar paylaşarak sosyal medyayı aydınlattı. Hayranlar, tıklayarak bu seksi enstantanelere göz atabilir burada.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored