PHOTOS: Teresa Giudice Marries Luis Ruelas! See RHONJ Star

Teresa Giudice, Luis Ruelas ile Evleniyor! Düğün Resimlerine Bakın

Bu resmi! Teresa Giudice ile düğüm bağladı Luis Ruelas.

bu New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları star’ın düğünü bugün New Jersey’deki Park Chateau Malikanesi’nde gerçekleşti. Katılanlarda Teresa’nın bazı RHONJ dahil olmak üzere kostarlar Jennifer Aydın, Margaret Josephsve Dolores Katanya.

“Teresa ve Luis evli!” en Bravo Kraliçeleri Bir Instagram gönderisinde, fotoğraflardan oluşan bir slayt gösterisi ile duyuruldu, bunlardan ilki, yeni kocasından bir öpücük alırken başında bir taç olan denizkızı tarzı çarpıcı bir gelinlik giyen Teresa’nın yer aldığı bir slayt gösterisiydi.

RHONJ Teresa Giudice, Luis Ruelas Düğünü Sırasında Taç Taktı

RHONJ Teresa Giudice, New Jersey Düğününden Sonra Kocası Luis'e Gülümsüyor

tarafından paylaşılan başka bir gönderide RHONJ Takıntılı Instagram’da Teresa ve Luis sunakta el ele tutuşurken görüldü.

RHONJ Teresa Giudice ve Luis Ruelas Altar'da El Ele Tutuştu

Çok karışık bir 12. sezonun ardından etkinlik öncesinde Teresa ile barışan Margaret’in paylaştığı fotoğraflardan oluşan bir slayt gösterisinde, realite yıldızı ile poz verdi. Jennifer Fesler13. sezonda “arkadaş” olarak görünmesi beklenen oyuncu.

Ayrıca bildirildiğine göre bir arkadaş olarak rol alıyor Jackie GoldschneiderCumartesi günkü törene kocasıyla katılan Evan Goldschneider.

RHONJ Jackie Goldschneider ve Evan Goldschneider, Teresa Giudice Düğününe Katıldı

Teresa’nın erkek kardeşi etkinliğe katılmadı. Joe Gorga ve baldız Melisa Gorga. Altıncı Sayfa dün, filmin çekimleri sırasında yaşanan bazı dramaların ardından Gorgas’ın katılmayacağı haberini verdi. RHONJ 13. sezon finali bu hafta.

Teresa ve Gorgas arasındaki sürtüşme, Teresa’nın Luis’in bazı kız kardeşlerini dahil etmesine rağmen Melissa’yı düğün partisine dahil etmemeye karar vermesiyle başladı. Joe, bu yılın başlarında karısının nedime küçümseyici tavrını “yüzüne tokat atmaya” benzetmişti.

Düğün gerçekleşirken, Joe bakkal alışverişine giderken fotoğraflandı.

Ancak katılmamasına rağmen, Melissa Margaret’in görünüşüne ağırlık verdi ve “Güzel görünüyorsun” yazdı.

RHONJ Melissa Gorga, Teresa Giudice Düğününde Margaret Josephs Hakkında Yorumlar

Bu arada, Teresa’nın eski kocası Joe Giudice aynı zamanda konuşuyor ve şaşırtıcı bir şekilde, eski kayınbiraderi döverken Luis’i savunmak. Joe Gorga.

Joe söyler TMZ Teresa ve Luis için mutlu ve Gorgas hakkında şunları söyledi: “O dikenle 20 yıl uğraştım. Ne yazık ki, her zaman etrafta dolaşıyorlar. ”

Diğer katılımcılar arasında diğer bayilerden Bravo ev kadınları vardı. Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları‘s Kenya Moore, New York’un Gerçek Ev Kadınları‘sDorinda Karışık, Miami’nin Gerçek Ev Kadınları‘s Alexia Echevarriave Potomac’ın Gerçek Ev Kadınları yıldız Ashley Darby.

Henüz teyit edilmemiş olmasına rağmen, Teresa ve Luis’in dört bölümlük bir düğün özel filmi çekecekleri bildiriliyor. Ve söylentili bir kan davasının ortasında, Dina Manzo ve onun kocası Dave Cantin etkinlikten vazgeçtiler.

Dina, muhtemelen her ikisi için de filme alınmış olan gelin duşunda görünmüyordu. RHONJ ya da Teresa’nın özel dedikodusu.

New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları 13. sezon şu anda yapım aşamasında ve bu yıl içinde veya önümüzdeki yılın başlarında Bravo’da yayınlanması bekleniyor.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored