Supreme Court nominee Amy Coney Barrett listens during the second day of her confirmation hearing before the Senate Judiciary Committee.

Tennessee kolej mezunları lobisi, Yüksek Mahkeme Yargıcı Barrett’i okulun ‘şöhret salonundan’ çıkarmak için

YENİArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Rhodes College’daki bir mezunlar grubu, Roe v. Wade’i devirmek için aldığı oy nedeniyle Yüksek Mahkeme Yargıcı Amy Coney Barrett’ın okulun “Hall of Fame”inden çıkarılması için okul için bir dilekçe hazırladı.

Dilekçe, Rhodes College Mezunları Üreme Hakları için oluşturuldu ve okul başkanı Jennifer Collins’e ve Topluluk Standartları Direktörü Richard Adams’a gönderiliyor.

Mektuba göre, imzacıların “Hepimizin imzaladığı Rodos Onur Yasasına olan inancımız bizi bu talebi yapmaya sevk ediyor.”

Mektup, Barrett’ın Senato onay oturumlarında ve “adli karar verme sürecinde” verdiği ifadeyle Rodos Onur Yasasını ihlal ettiğini iddia ediyor.

LA TIMES EDİTÖRÜ ALITO, BRAGS İSA’YI BİLMEYEN LAİK ÇOCUKLAR TOPLUMU DAHA İYİ YAPACAKTIR.

Yüksek Mahkeme adayı Amy Coney Barrett, Senato Yargı Komitesi önündeki onay duruşmasının ikinci gününde dinliyor.
(AP aracılığıyla Drew Angerer/Havuz)

Mektupta, “Yukarıdaki kategorilerin her birinde, Yargıç Amy Coney Barrett’ın (akademik hukuk makalelerinde yansıtıldığı gibi) orijinal bir yorumlayıcı anayasal metin analizi metodolojisine bağlılığı, Birleşik Devletler Senatosu’na yaptığı açıklamalarla çelişiyor gibi görünüyor” diyor. .

Barrett’ın Senato onay oturumları sırasında, Senatör Amy Klobuchar, D-Minn. tarafından yöneltilen bir soruya yanıt olarak, Roe v. Wade’in süper emsal olmadığını söyledi.

“Hiçbir siyasi aktörün ve hiçbir insanın, onların geçersiz kılınması için ciddi biçimde zorlamadığı, çok iyi çözümlenmiş davaları tanımlamak. Ve Roe ile ilgili birçok soruyu yanıtlıyorum, bence bu, Roe’nun o kategoriye girmediğini gösteriyor,” dedi Barrett.

Mektup, Barrett’ın yanıltıcı olabileceğini belirterek yanıtını eleştirdi.

PRO-LIFE GEBELİK KLİNİKLERİ, YÜKSEK MAHKEME SIZDIRMASINDAN 3 AY SONRA ŞİDDETİN HEDEFİNDE OLUYOR

Rhodes College'daki bir mezunlar grubu, Yüksek Mahkeme Yargıcı Amy Coney Barrett'ın okuldan çıkarılması için okul için bir dilekçe hazırladı. "Onur listesi" Roe v. Wade'i devirme oyu yüzünden.

Rhodes College’daki bir mezunlar grubu, Roe v. Wade’i devirmek için aldığı oy nedeniyle Yüksek Mahkeme Yargıcı Amy Coney Barrett’ın okulun “Hall of Fame”inden çıkarılması için okul için bir dilekçe hazırladı.
(Reuters/Karen Pulfer Focht)

“En iyi ihtimalle Yargıç Barrett’ın inanmadığını kabul etmesi samimiyetsizdi. Karaca ‘süper emsal’ olmak, ancak daha sonra, açıkça aleyhine karar vermesine yol açacak bir hukuk felsefesine açıkça bağlı olmasına rağmen, bunun davanın ‘reddedilmesi gerektiği’ anlamına gelmediğini öne sürüyor. Karaca,” mektup belirtiyor.

Mezunlar grubu ayrıca Barrett’ın Amerika’daki temel haklar için büyük bir tehdit olduğunu da yazdı.

FOX HABER UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yargıç Amy Coney Barrett’ın temel haklarımıza, ulusumuzun istikrarına ve demokrasimize yönelik mevcut en büyük tehditlerden biri olduğuna inanıyoruz. Ayrıca, onun yaptığı gibi gerçeğe, sadakate ve hizmete aynı bağlılığı vaat eden Rhodes mezunları olarak, eylemlerini açık ve belki de tarihin bugüne kadarki en yıkıcı – hepimizin değer verdiği Onur Yasası ihlali olarak görüyoruz.”

“Sadece en ünlü mezunlarımızdan biri olmak, Kolej’in en temel Rhodes değerlerini alenen ihlal etmiş birini onurlandırmaya devam etmesi için yeterli bir neden değil. Bu nedenle, Rhodes Onur Sisteminin yukarıdaki ihlalleri nedeniyle Yargıç Barrett’in Rhodes College Onur Listesi’nden çıkarılmasını saygıyla talep ediyoruz.”

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored