T.I. and Tameka "Tiny" Harris backstage at the BET Awards in Los Angeles

Tameka “Tiny” Harris, Yıldönümü Anısında TI’yi “Hayallerimin Adamı” Olarak Selamladı

Tameka “Tiny” Harris’in erkeği TI’ye olan sevgisi hala güçleniyor!

Çift kısa süre önce evliliklerinin 12. yılını kutladı ve romantik bir kaçamak için harika bir zaman geçirdi.

İyi zamanları, 11. yıl dönümü kutlamaları sırasında polisle başları derde girdikten yaklaşık bir yıl sonra gelir.

Minik Harris, Hayallerinin Erkeğine Sahiptir ve Bu Ona Yeterden Fazlasıdır

MEGA

Kalp kırıklıkları ve ayrılıklarla dolu bir dünyada Tiny ve TI, romantik dönüm noktalarının tadını çıkarmak için zaman ayırıyor. Tiny, Instagram’a yüklenen bir dizi fotoğraf kullandı12 yıllık evliliğe işaret ederken erkeğinin üzerine fışkırmak için.

İlk resimde muhabbet kuşları, rapçi desenli bir gömleği sallarken poz veriyor ve Tiny dekoltesi açık bir kıyafetle parıldadı.

Diğer fotoğraflarda yatakta “Whatever You Like” rapçisi ve sallanan güneş gözlükleri ve çapraz çantalar görülüyor. Akşam yemeğinde onları eğlendiren bir alev makinesi videosu da vardı. Altyazıda Tiny şunları yazdı:

“Geciktim. Yıldönümü gezimde çok eğleniyordum ama hayallerimin erkeğine 12. yıl dönümü kutlu olsun demek istedim. Beni böyle sevdiğin için teşekkür ederim. 21 yıl sonra yeni tanışmışız gibi aşık olmanın bir yolunu buluyoruz. Sen benim Kralımsın.”

Şarkıcı-söz yazarı, erkeğinin kendisine ve ailesine yönelik çabalarını da takdir etti. Sözlerini bitirerek şunları söyledi:

“Sevgimiz için zamanla ve her şeyle daha iyi ve daha iyi oluyorsun. Bay ve Bayan H [pink heart emoji] 4 cankurtaran.”

Yayına girmesinin ilk on saatinde, gönderi, üç kalp emojisi bırakan Marlo Hampton da dahil olmak üzere hayranlardan ve arkadaşlardan yaklaşık 64 bin beğeni ve binden fazla yorum aldı.

Biraz kalp, şampanya ve eller yukarı emojisinin yanı sıra Erica Pinkett, “Mutlu yıldönümleri, güzel” yazdı ve Cynthia Bailey, üç şampanya flüt emojisiyle yorum yaptı.

Öz Tiny ve T.I’nin romantizminin 2001’de 2010’da Miami Beach’teki bir adliye töreninde bazı yeminler etmeden önce başladığını hatırladı. Evlilikleri daha sonra T.I’nin yasal sorunları ve Tiny’nin aldatma söylentileri yüzünden rahatsız oldu.

Xscape grup üyesinin, rapçi sevgilisini boksör Floyd Mayweather ile aldattığı iddia edildi.

Bir basın toplantısında Mayweather’ın yorumlarının yanlış yorumlanmasının ardından, o ve TI, bir LA Fatburger’ın dışında darbeler alışverişinde bulunurken, işler hızla kontrolden çıktı.

Noel’i birlikte kutladıktan iki gün sonra Tiny, “Dead and Gone” rapçisinden boşanma davası açtı. Ancak, çift yeniden bağlantı kurdu ve evlilikleri üzerinde çalışmaya devam etti.

Grand Hustle Records Sahibinin Unutulmaz Bir 11. Evlilik Yıldönümü Vardı

Ağustos 2021’de The Blast TI’nin Amsterdam’da bisiklet sürerken telefonunu kullandığı için tutuklandığını bildirdi – ABD’de yaygın bir uygulama

Gerçek adı Clifford Joseph Harris Jr. olan rapçi, tutuklanan polis memuru ona çarpıp bisikletinin yan aynasını kırmasaydı “suç”tan kurtulacaktı. Instagram’a yüklenen bir videodarapçi dedi ki:

“İyi olacak ama o [the officer] son derece sinirliydi. Ben kendim harika vakit geçiriyordum. Hala üzülmüyorum.”

Tutuklama sırasında pasaportu yanında olmadığı için de gözaltına alınmasına rağmen, ileri doğru itti ve tüm durumu bir tuz tanesi ile aldı. Onun sözleriyle:

“Beni tutukladılar ve kelepçe bile takmadılar. Az önce kapıyı açtılar ve beni arka koltuğa davet ettiler, ben de mecbur kaldım.”

Altı çocuk babası, yaşadıklarını bir hayat dersi olarak kaydederek videoyu sonlandırdı. Ayrıca hayranlarına “şu anda hayatı dolu dolu yaşadığını” söyledi.

Video yayınlandıktan kısa bir süre sonra TI yayınlandı ve tatiline dönmeden önce hayranlarına son bir güncelleme yapmak için sosyal medyaya atladı.

AKOO Giyim kurucu ortağı durumdan etkilenmezken, yeni yerel arkadaşı Caroline sorunlu görünüyordu.

TI tereddüt etmeden ona tutuklamanın “daha önce gerçek zamanlı olarak” yaptığı gibi parmaklıklar ardındaki ilk seferi olmadığını söyledi. Çok endişeli bir Caroline’ın videosunun yanı sıra, “ekibindeki böyle harika insanlarla” çevrili olmanın mutluluğunu dile getirdi.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored