Suudi kız kardeşlerin çürüyen cesetleri bulunmadan haftalar önce 'yabancının dairenin dışında gizlendiğini bildirmesi' gizemi

Suudi kız kardeşlerin çürüyen cesetleri bulunmadan haftalar önce ‘yabancının dairenin dışında gizlendiğini bildirmesi’ gizemi

Evlerinde çürüyen İKİ Suudi Arabistanlı kızkardeşin, ölü bulunmalarından sadece aylar önce bir yabancının evlerinin dışında gizlendiği konusunda endişelerini dile getirdiği bildirildi.

24 yaşındaki Asra Abdullah Alsehli ve 23 yaşındaki Amaal Abdullah Alsehli, 7 Haziran’da Sydney’deki dairelerinin ayrı odalarında yataklarında bulundu.

3

24 yaşındaki Asra Abdullah Alsehli, 7 Haziran’da dairesinde ölü ve çürümüş halde bulundu.Kredi bilgileri: NSW Polisi
23 yaşındaki Amaal Abdullah Alsehli ve kız kardeşinin, ölümlerinden sadece aylar önce güvenlik endişelerini dile getirdikleri bildirildi.

3

23 yaşındaki Amaal Abdullah Alsehli ve kız kardeşinin, ölümlerinden sadece aylar önce güvenlik endişelerini dile getirdikleri bildirildi.Kredi bilgileri: NSW Polisi

Tuhaf ölümlerini çevreleyen koşullar, neredeyse iki ay sonra araştırmacılar için bir gizem olmaya devam ediyor.

Polis, ikilinin Canterbury’deki dairelerinde cesetleri bulunmadan bir ay önce ölmüş olabileceğine inanıyor.

Ancak herhangi bir zorla giriş belirtisi, yaralanma belirtisi ve ölüm nedenleri hala belirlenemeyen polisler, davayı “şüpheli” olarak değerlendiriyor.

Devam eden soruşturmanın ortasında, Asra ve Amaal’ın güvenlik endişeleriyle binalarında güvenliğe şikayette bulundukları iddia edildi.

Brit baba ve oğlu zehirlendikten sonra burunlarında MAVİ ve kahverengi sıvı olduğu ölü bulundu
Korku anı konser sırasında dev ekran düşüyor ve dansçıları eziyor

Bir çalışan Daily Mail Australia’ya, beş yıl önce anavatanlarından sadece 4.000 £ ile kaçan kız kardeşlerin bu yılın başlarında kompleksin dışında “garip davranan” bir adam gördüklerini söyledi.

Gizemli adamın, kendisini “garip” olarak nitelendiren kadınları korkuttuğunda iki arabanın arasında durduğu söyleniyor.

Kaynak, kız kardeşlerin şikayetlerini takip ettiğini ve adamın etrafta sinsice dolaştığını görmek için binanın güvenlik görüntülerini kontrol ettiğini iddia etti.

İşçi ekledi: “Ama o yer meşgul. Orada bir hamburgerci var ve sürekli gelip giden Uber Eats sürücüleri var. Herhangi biri olabilirdi.

“Neden orada olduğunu belirleyemedik ama kötü bir şey yapıyor gibi görünmüyordu, bu yüzden daha fazla peşine düşmeye gerek yoktu.”

Raporlara göre Asra ve Amaal, bina yönetimine 2021 sonlarında birinin yiyecek teslimatlarını kurcaladığından şüphelendiklerini de söylediler.

Ancak güvenlik kameraları, kız kardeşin malzemelerine müdahale eden kimseyi yakalamadı.

Polisler, korkunç bir keşif yaptıktan kısa bir süre sonra apartman bloğundaki CCTV’ye el koydu ve henüz iade edilmedi.

Şok ölümlerinin ardından, birisinin siyah BMW’lerini anahtarladığı ortaya çıktı – bunun sadece bir tesadüf olup olmadığı belirsizliğini koruyor.

Ek olarak, Asra’nın Ocak 2019’da 28 yaşındaki bir erkeğe karşı AVO çıkardığı ve daha sonra geri çekildiği ve görevden alındığı bildirildi.

MUHTEŞEM KEŞİF

Kız kardeşlerin çürüyen cesetleri, ancak postaları birikmeye başladıktan sonra bina yöneticisi endişelendiğinde keşfedildi.

İkili ayrıca dört hafta boyunca dairelerinin kirasını ödeyemedi ve polislerin bir sosyal yardım çağrısı yapmasına neden oldu.

2017’de Avustralya’ya geldiler ve bildirildiğine göre sığınma arayanlara yardım eden bir mülteci servisi tarafından desteklendiler.

Polisin başlangıçta “bağlı” akrabalarının soruşturmaya “yardım ettiği” konusunda ısrar etmesine rağmen, kaynaklar şimdi ailenin dedektiflerin kadınların görüntülerini yayınlamasını engellediğini iddia etti.

Halkın bilgi talebini artırma umuduyla dağıtılan görüntüler, bunun yerine adli tabip tarafından yayınlandı.

Kuvvet, genellikle dört ila altı hafta süren iki kadın hakkındaki toksikoloji raporlarının neden hala eksik olduğunu açıklayamadı.

Daha önce, dünyayı şaşırtan davayı kırmak amacıyla bulguların “hızlı takip edildiğini” söylediler.

650 sterlinlik yaşam maliyeti ödemesinin banka hesabınıza GEÇMEDİĞİNİN dört nedeni
Love Island'dan Luke Trotman '3 aylık romantizmden sonra kız arkadaşı Chelsea ile nişanlandı'

Ve bir başka şaşırtıcı gelişmede, Asra ve Amaal’ın cesetleri çoktan ailelerine teslim edilmiş ve gömülmüştür.

Ancak Yemen’deki haber kaynakları, bulabildikleri her türlü nakit parayla, ebeveynleri ile patlayan bir baskın nedeniyle Suudi Arabistan’dan kaçtıklarını bildirdi.

Kardeşlerin Sidney'deki apartmanlarının dışında gizlenen gizemli bir adam gördükleri söyleniyor.

3

Kardeşlerin Sidney’deki apartmanlarının dışında gizlenen gizemli bir adam gördükleri söyleniyor.Kredi: Google Haritalar

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored