Joshua Johnny Esquibel

Şüpheli Denver polis memuruna ağırlaştırılmış saldırı suçlamasıyla aranıyor

DENVER — Denver polisi, Temmuz ayı ortasında bir polis memuruna saldırdığı iddia edilen bir şüpheliyi arıyor.

Şüphelinin Joshua Johnny Esquibel olduğu belirlendi. O, 13 Temmuz’da W. Alameda ve S. Zenobia Caddesi civarında, başka bir arabaya çarptıktan sonra bir araçta bayıldığını tespit eden bir memura saldırmakla suçlanıyor. Polis kendisine ulaşmaya çalıştığında, polisin kaçtığını söyledi.

Denver Polis Departmanı

Joshua Johnny Esquibel

Bu süreçte, polis departmanıyla birlikte bir polis memuruna ve bir sivil ihbarcıya çarptı. CrimeStoppers broşürüne göre, ikincisi ciddi şekilde yaralandı.

Polis şimdi Esquibel’i bulmak için halktan yardım istiyor.

Nerede olduğu hakkında bilgisi olan herkesin 720-913-7867 numaralı telefondan Metro Denver Crime Stoppers’ı araması isteniyor. 2.000$’a kadar ödüle hak kazanmak için, bahşiş verenlerin 7/24 açık olan bahşiş hattını araması gerekir.

xfbml : true, sürüm : ‘v2.9’ }); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = kimlik; js.src = “https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”; js.async = doğru; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(belge, ‘komut dosyası’, ‘facebook-jssdk’));

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored