Rep. Henry Cuellar, D-Texas, is seen after a meeting of the House Democratic Caucus in the U.S. Capitol on Wednesday, June 8, 2022.

Savunmasız iki Meclis Demokratı, Manchin-Schumer tasarısına verilen desteğin enerji ücreti nedeniyle tehlikede olabileceğini öne sürüyor

YENİArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Savunmasız iki Meclis Demokratı, fosil yakıt şirketlerine metan emisyonları için ceza kesecek bir enerji ücretinin Senato tasarısına dahil edilmesinden sonra Manchin-Schumer sosyal harcamaları ve vergilendirme faturasına desteklerinin belirsiz olabileceğini öne sürüyor.

Enflasyon Azaltma Yasası Metan Emisyon Ücreti olarak bilinen ücret, bazı Demokratlar için, özellikle de Teksas’ta ağır bir petrol ve gaz endüstrisi varlığına sahip savunmasız bölgeleri temsil edenler için bir diken oldu ve karar verme faktörü olabilir. tasarı nihayetinde Meclis’te geçer veya başarısız olur.

Resmi olarak Enflasyon Azaltma Yasası olarak adlandırılan yasa tasarısı, Senato’da hafta sonu parti çizgileri boyunca kabul edildi, ancak bir avuç Demokrat Meclis’in buna karşı oy vermek için Cumhuriyetçilere katılması durumunda kıyametle karşı karşıya kalabilir.

Teksas Demokratları Temsilcisi Henry Cuellar, Temsilcisi Vicente Gonzalez ve ardından-Rep. Filemon Vela, geçen yıl Meclis Başkanı Nancy Pelosi’ye, Meclis’in “Daha İyisini İnşa Et” yasasının önceki versiyonunda yer alan ücretin “petrol ve gaz şirketlerini haksız yere hedef aldığını” ve bunun ABD’nin gücüne zarar vereceğinden şikayet eden bir mektup yazdı. ABD dünya enerji piyasasında rekabet edebilir.

ENFLASYON AZALTMA YASASI: HESAPTA HANGİ VERGİ ARTIŞLARI VAR?

D-Texas’tan Henry Cuellar, 8 Haziran 2022 Çarşamba günü ABD Capitol’de Temsilciler Meclisi Demokratik Grup Toplantısı’nın ardından görülüyor.
(Getty Images aracılığıyla Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc)

Gonzalez ve Cuellar’ın ücrete karşı muhalefetinin, faturanın küçültülmüş versiyonunun ücret dahil Senato’dan geçmesinden sonra aşınıp yıpranmadığı belli değil ve her ikisi de hafta ilerledikçe onu çevreleyen konuşmaların nasıl sarsıldığını görmek için bekliyor gibi görünüyor.

Gonzalez hafta sonu The Texas Tribune’e verdiği demeçte, “Önceliğim, bu tasarının enerji fiyatlarını yükseltmemesini veya böyle kritik bir zamanda Amerikan enerji işlerini engellememesini sağlamak” dedi. Bunlar benim temsil ettiğim ve uğrunda savaşmaya devam edeceğim insanlar ve değerler” dedi.

Bununla birlikte, içerdiği “hükümlerle ilgili hâlâ” olduğunu kabul etti.

Fox News Digital’e yaptığı ayrı bir açıklamada Gonzalez, tasarıya yönelik iyimserliğini dile getirerek, tasarıyı “çok gerekli” olarak nitelendirdi ve bazı seçmenlere yardımcı olacak hükümler içerdiğini söyledi. Ancak, mevcut haliyle destekleyeceğini söylemekten vazgeçti.

FOX HABER UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

D-Texas'tan Vicente Gonzalez, 27 Şubat 2018'de Rayburn Binası'nda Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell'ın ifadesini içeren Para Politikası ve Ekonominin Durumu başlıklı bir Meclis Finansal Hizmetler Komitesi oturumuna katıldı.

D-Texas’tan Vicente Gonzalez, 27 Şubat 2018’de Rayburn Binası’nda Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell’ın ifadesini içeren Para Politikası ve Ekonominin Durumu başlıklı bir Meclis Finansal Hizmetler Komitesi oturumuna katıldı.
(Tom Williams/CQ Roll Call/ Getty Images)

“Demokratlar Amerikan halkı için teslim olmaya devam ediyor. Bu çok ihtiyaç duyulan mevzuat üzerinde çalışmak üzere Washington’a dönerken Meclis’teki meslektaşlarımla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

“Bu yasa tasarısında, reçeteli ilaç fiyatlarını düşürmek ve Medicare’de olanlar için insülini sınırlamak gibi yaşlılarımıza ve sabit gelirlilere yardımcı olacak hükümler var. Güney Teksaslılar için savaşacağımdan ve kimsenin geride kalmadığından emin olacağım” dedi.

Fox News Digital ayrıca yorum için Cuellar’a ulaştı, ancak zaman yayınlayarak geri dönmedi.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored