Singer Davido Spotted In Public For The First Time With His Fourth Child, Dawson [Video]

Şarkıcı Davido, Dördüncü Çocuğu Dawson ile İlk Kez Halkın İçinde Görüntülendi [Video]

Davido Sonunda iki yaşındaki oğlu Dawson ile İngiltere merkezli makyaj sanatçısı Larissa London ile birlikte görüldü.

Davido bugün 7 Ağustos’ta Londra’da Dawson ile birlikte bir kilise ayinine katıldı. Bu, dördüncü çocuğu olan Dawson ile ilk kez halk arasında görülecek.

Dawson’ın babası olduğuna dair spekülasyonlar var, ancak diğer çocuklarından farklı olarak çocuğu sosyal medyada asla tanımadı.

Viral raporlara göre, Londra merkezli makyaj sanatçısı Larissa, Mart ayında çocuğunu karşıladı ve bundan Davido sorumluydu.

“Mart’tan beri bir erkek bebek doğurdu. Adı, Londra merkezli bir makyaj sanatçısı olan Larissa” dedi.

DNA sonuçlarının, Davido’nun İngiltere merkezli makyaj sanatçısı Larissa London’ın oğlu Dawson’ın biyolojik babası olduğunu gösterdiği bildirildi.

Glam Squad Magazine’e göre DNA testi yapıldı ve sonuç %100 pozitif çıktı.

“Şarkı söyleme hissinin Dawson’ın biyolojik babası olup olmadığını belirlemek için Birleşik Krallık’ta bir DNA testi yapıldı ve sonuçlar olumlu çıktı.

“Geçen ay DNA testi yapıldı ve %100 pozitif çıktı. Davido, Dawson’ın biyolojik babası.” Aileye yakın bir kaynak Glam Squad Magazine’e açıkladı.

En yeni güncellemede Davido, Ünlü papaz Tobi Adegboyega’nın kilise hizmetine ve avukatı Bobo Ajudua’nın Londra’daki doğum günü partisine katılırken ikinci oğluyla şık bir şekilde öne çıktı.

İnternette dolaşan bir videoda şarkıcının misafirleri ve papazı selamlarken dördüncü çocuğunu taşıdığı görüldü.

Davido’nun dört çocuğu var; Dört farklı kadından Imade, Hailey, Ifeanyi ve Dawson.

Davido ile Dawson’ın kilisede çekilmiş bir videosunu aşağıda izleyin;

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored