Roger E. Mosley'nin Magnum PI Yapımcılarıyla Mücadelesi Şovda Değişikliklere Yol Açtı

Roger E. Mosley’nin Magnum PI Yapımcılarıyla Mücadelesi Şovda Değişikliklere Yol Açtı

Mosley, “Magnum”da bir helikopter pilotunu canlandırdığı için, birkaç sahnede onun bir helikopter uçurmasını içermesi mantıklıdır. Görünüşe göre, Los Angeles Times’a göre Mosley’nin kendisi lisanslı bir helikopter pilotuydu. Bununla birlikte, bir aktörün yasal ve işlevsel olarak bir şey yapma yeteneğine sahip olması, özellikle dublörlerin kesin ve tehlikeli olduğu durumlarda, bunun ihtiyatlı veya tavsiye edilebilir olduğu anlamına gelmez. Yapımcılar bunun yerine Mosley’nin helikopter çekimleri için bir dublör pilotuna güvendiler. Bununla birlikte, ilk sezon için dublörü, siyah görünmesi için bir Afro ile tamamlanmış bir elbise ve makyaj giyen beyaz bir aktördü ve Mosley’de yoktu.

1982’de Ebony’ye “Bana nitelikli Siyah bulamadıklarını söylediler” dedi. “Onlara Vietnam’da ne kadar çok Siyahın uçtuğunu, birini bulabileceklerini bildiğimi söyleyerek cehennemi büyüttüm.” Tabii ki, 2. Sezondan itibaren, Mosley’nin dublörü siyah yüzlü beyaz bir adam değil, bir Siyah adamdı.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored