Rebel Wilson, yeni aşkı Ramona Agruma ile turkuaz toplulukta perakende terapiye gidiyor

Rebel Wilson, yeni aşkı Ramona Agruma ile turkuaz toplulukta perakende terapiye gidiyor

Görünüşe göre Rebel Wilson’ın biraz perakende terapisine ihtiyacı varmış.

Avustralyalı aktör ve komedyen Cuma günü, Batı Hollywood’da kız arkadaşı Ramona Agruma ile alışveriş yapmak için dışarı çıktı.

Bir noktada, Pitch Perfect yıldızı, onu yakından takip eden yeni bayan aşkıyla lüks avangard butik Maxfield’de bir pitstop yaptıktan sonra hayranlık uyandıran bir fotoğrafçıya bulaşıcı gülümsemesini gönderdi.

Perakende terapisi: Rebel Wilson, Cuma günü Batı Hollywood’da yeni kız arkadaşı Ramona Agruma ile biraz alışveriş yapmak için yola çıktı.

42 yaşındaki Wilson, turkuaz şort giymiş zayıflamış vücudunu ve 80’lerin ortalarında Fahrenheit’te sıcaklık tırmanırken birkaç kez çıkardığı uyumlu bir kapüşonluyu gösterdi.

Ayrıca öğleden sonra partneriyle dışarı çıkmak için beyaz bir tişört ve ona uygun slip-on ayakkabılar giydi.

Sarı saçları uzundu ve ortada bir kısım olacak şekilde omuzlarının birkaç santim ötesine dökülüyordu.

Birlikte geçirdikleri öğleden sonra Wilson, at kuyruğu şeklinde çekilmiş sarı buklelerinin üzerine periyodik olarak beyaz bir beyzbol şapkası takardı.

Görev tamamlandı: Turkuaz şort ve uyumlu bir kapüşonlu giyen Avustralyalı aktris, lüks avangard butik Maxfield'den bir çanta dolusu eşyayla ayrıldı.

Görev tamamlandı: Turkuaz şort ve uyumlu bir kapüşonlu giyen Avustralyalı aktris, lüks avangard butik Maxfield’den bir çanta dolusu eşyayla ayrıldı.

Güneşli zamanlar: Zaman zaman, Güney Kaliforniya'da başka bir sıcak günde güneş parlarken Pitch'in mükemmel yıldızı bir beyzbol şapkasını yudumladı

Güneşli zamanlar: Zaman zaman, Güney Kaliforniya’da başka bir sıcak günde güneş parlarken Pitch’in mükemmel yıldızı bir beyzbol şapkasını yudumladı

Butiği gezdikten sonra, Avustralyalı aktris sonunda birkaç eşyayla dolu bir Maxfield çantasıyla sokakta yeniden ortaya çıktı.

Haziran başında Wilson, başarılı bir moda ve mücevher tasarımcısı olan 42 yaşındaki Agruma ile ciddi bir ilişki içinde olduğunu duyurdu. Elle.

“Bir Disney Prensi aradığımı sanıyordum… ama belki de tüm bu zaman boyunca gerçekten ihtiyacım olan şey bir Disney Prensesi #loveislove idi” diye yazdı çiftin sevimli bir selfie fotoğrafı.

Yeni aşk: Wilson, Haziran başında Agruma ile olan romantizmiyle halka açıldı

Yeni aşk: Wilson, Haziran başında Agruma ile olan romantizmiyle halka açıldı

Şirin: Çift, o zamandan beri ilgili sosyal medya sayfalarına gitti ve birkaç arkadaşıyla Avrupa'ya seyahat etmek de dahil olmak üzere birlikte geçirdikleri zamanların görüntülerini paylaştı.

Şirin: Çift, o zamandan beri ilgili sosyal medya sayfalarına gitti ve birkaç arkadaşıyla Avrupa’ya seyahat etmek de dahil olmak üzere birlikte geçirdikleri zamanların görüntülerini paylaştı.

Çift, o zamandan beri kendi sosyal medya sayfalarına gitti ve birkaç arkadaşıyla Avrupa’ya seyahat etmek de dahil olmak üzere birlikte geçirdikleri zamanların görüntülerini paylaştı.

Wilson tarafından yayınlanan bir gönderide, aktrisin Haziran ortasında İtalya’ya yaptıkları ziyaret sırasında Agruma ile el ele tutuştuğu görülüyor.

Agruma, son birkaç aydır birlikte yaptıkları seyahatlere ilişkin paylaşımlarında eşit derecede liberal davranıyor ve bu, çiftin arkadaşlarıyla özel bir uçağa binmek üzereyken çekilmiş bir fotoğrafıyla pekiştirildi.

Ve elbette, 27 Temmuz’da Malibu’da okyanus suyunda oynaştıkları zaman da dahil olmak üzere, birlikte daha sessiz anlarını yakalayan birçok fotoğraf vardı: Dalga ve pembe kalp emojileriyle birlikte “Yaz vibes @rebelwilson” başlığını attı.

Seyahat eden arkadaşlar: Çift, birkaç arkadaşıyla Avrupa'ya gitti ve bu, Agruma'nın onları uyumlu sarı eşofmanlar içinde gösteren bir gönderiyle vurgulandı.

Seyahat eden arkadaşlar: Çift, birkaç arkadaşıyla Avrupa’ya gitti ve bu, Agruma’nın onları uyumlu sarı eşofmanlar içinde gösteren bir gönderiyle vurgulandı.

'Yaz vibes': Agruma, 27 Temmuz'da Malibu'da dinlenirken bir gönderi de dahil olmak üzere, çiftin birlikte geçirdikleri zamanların görüntülerini paylaşıyor.

‘Yaz vibes’: Agruma, 27 Temmuz’da Malibu’da dinlenirken bir gönderi de dahil olmak üzere, çiftin birlikte geçirdikleri zamanların görüntülerini paylaşıyor.

Sevimli: Çift, öğle yemeği sırasında yazlık takımlarında modaya uygun görünüyor

Sevimli: Okyanus suyu ayaklarının üzerinde sürünerek geldiğinde Agruma ürkmüş görünüyordu

Komik: Agruma’nın son gönderisi, Malibu’da okyanus suyunda oynayan bayanları gösterdi

Daha dün Wilson, tenis komedisi Double Fault filminde oynamak için imza attığını doğruladı. Çeşitlilik.

Senaryo, 2019 lise komedisi Blockers’ı yazan kardeşler Jim ve Brian Kehoe tarafından yazılıyor.

‘Bence TOP GUN kadar büyük olacak ve Paramount ve bu kazanan takımla tekrar çalışmak için çok heyecanlı olacak! Tenise olan aşkım bu filmde tam anlamıyla sergilenecek.’ Instagram gönderisinin başlığına yazdı.

En son Wilson, komedi olmayan ilk film rolü olacak bağımsız film The Almond And The Seahorse’u çekiyordu.

Ayrıca filmin senaryosunu Kaite O’Reilly ile birlikte yazan ve Tom Stern ile birlikte yönetmen olarak görev yapan Trine Dyrholm, Meera Syal, Charlotte Gainsbourg ve Celyn Jones da yer alıyor.

Yeni rol: Wilson, Perşembe günü Variety aracılığıyla duyuruyu yayınlayarak tenis komedisi Double Fault filminde rol almak için imza attığını doğruladı.

Yeni rol: Wilson, Perşembe günü Variety aracılığıyla duyuruyu yayınlayarak tenis komedisi Double Fault filminde rol almak için imza attığını doğruladı.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored