Priyanka Chopra Hakkında Bilmedikleriniz

Priyanka Chopra Hakkında Bilmedikleriniz

Priyanka Chopra, Hint kültüründen duyduğu gururu koluna takıyor. İş için dünyanın dört bir yanına mekik dokuyan “Quantico” yıldızı, her yere götürdüğü birkaç temel şeyle anavatanını yakın tutuyor: tapınağı, annesi ve turşuları. “Beni Hindistan’dan çıkarabilirsin ama Hindistan’ı benden alamazsın. Kültürüm ya da ben olduğum kişi, nerede olursam olayım benimle bir balonun içinde gidiyor” dedi (The Indian Express aracılığıyla). Aslında, Chopra’nın ev yapımı achaar sevgisi – Hint yarımadasında (MasterClass aracılığıyla) yemeklerin temel lezzetli bir arkadaşı – mutfakları aşıyor. Oyuncu bir keresinde peynirli sandviçlerle bile otantik mango turşularının tadını çıkardığını açıklamıştı.

Chopra, Holi ve Diwali de dahil olmak üzere büyük Hint festivallerini evinde kutlamış olan kocası Nick Jonas ile paylaştığı cömert California mülkü içinde mini bir Hindistan inşa etti. 2021’de Diwali’deki dini şenliklere de katılan Jonas, Instagram’da “Güzel karım beni çok sayıda harika Hint tatili ve geleneğiyle tanıştırdı” dedi. Chopra, Hint kültürünü tüm ihtişamıyla kucaklamaktan çekinmiyor – en parlak kırmızı halılarda bile, 2019’da Cannes’da (NDTV aracılığıyla) yaptığı gibi, kalabalığı geleneksel namaste ile karşıladı.

Gönderi kaynağı: Liste

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored