Prens Harry'nin Eski Parti Dostlarının Yaklaşan Anıları Hakkında Söyleyecekleri Bir Şey Var

Prens Harry’nin Eski Parti Dostlarının Yaklaşan Anıları Hakkında Söyleyecekleri Bir Şey Var

Prens Harry’nin arkadaşları ve tanıdıkları, Sussex Dükü’nün gençliklerinin vahşi maceralarını dürüstçe anlatması ihtimali hakkında karışık duygulara sahipler. Dürüstlük adına, bazı arkadaşları onun geçmişteki tatsız olaylarla beslenmesi gerektiğini düşünüyor.

Harry’nin eski arkadaşlarından biri Daily Beast’e “Eğer o vahşi yıllara biraz ayrıntıyla girmezse, kitap büyük bir badana gibi gelecek – en azından onu tanıyanlar için” dedi.

Ancak, herkes eski hikayelerin gün ışığına çıkarılmasını istemez. Daha önce, Harry’nin arkadaşlarının medyaya konuşmasıyla ilgili katı kuralları vardı. Şimdi, bu arkadaşlar dükün bu iyiliğe karşılık vermeyeceğinden endişe ediyorlar. Arkadaşlarından biri Daily Mail’e verdiği demeçte, “Biraz endişenin kariyerlerini ve kişisel yaşamlarını alt üst edeceği hedonist gençliğinin ayrıntılarını ortaya çıkaracağı korkusu var” dedi.

Harry’nin başka bir arkadaşı, prensin çılgın parti geçmişine olumlu bir dönüş yapacağına inanıyor. Arkadaş The Times’a “Bence bunu dürüstçe anlatacak, ‘iyileşmeye’ yönelik ‘yolculuğu’ bağlamında çerçeveleyecek” dedi. “Bence acıyla uğraşan yeni düzeltilen ben’e karşı eski kırılmış ben çok olacak ve tüm bunlarla başa çıkmam için beni özgürleştiren kadın olarak Meghan hakkında çok şey olacak.”

Gönderi kaynağı: Liste

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored