Porsche sürüş haydudu '1.3 milyon sterlinlik sigorta talebinde bulunmak için kazadan sonra ölürken alay ettiği polislerin resimlerini kullandı'

Porsche sürüş haydudu ‘1.3 milyon sterlinlik sigorta talebinde bulunmak için kazadan sonra ölürken alay ettiği polislerin resimlerini kullandı’

Bir mahkemeye, PORSCHE’yi süren bir haydut, arabasına verilen hasar için bir sigorta talebinde bir kazadan sonra ölürken filme aldığı polislerin fotoğraflarını kullandı.

Polisler, 44 yaşındaki Richard Pusey’in, sigorta şirketinin 1,3 milyon sterlinlik bir ödeme teklifini reddetmesinin ardından bir şikayette ölmek üzereyken alay ettiği ağır yaralı memurların fotoğraflarını gönderdiğini söylüyor.

4

Richard Pusey hız yaptığı için polisler tarafından durduruldu
1.3 milyon sterlinlik sigorta talep etmeye çalıştı

4

1.3 milyon sterlinlik sigorta talep etmeye çalıştıKredi bilgileri: PA

Ölmekte olan polis memurlarıyla bir kamyonun altında ezilirken alay ederken kendisini filme aldıktan sonra “Avustralya’nın en nefret edilen adamı” olarak adlandırıldı ve kamu ahlakını çileden çıkarmaktan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Pusey, Melbourne’deki Porsche’si ile saatte 93 mil hız yaptığı için onlar tarafından durmuştu.

Videoyu kaydederken ipotek komisyoncusunun “bu harika” ve “bu lanet olası adalet” dediği duyuldu.

Artık ikili olmayan bir dosya tanımlayan ve onları / zamirlerini kullanan Pusey, 2020 kazasından dört grafik görüntü yüklemekle suçlanarak mahkemeye çıktı.

Köpekbalığı 2022'ye saldırdı: son yaralanmalar, ölümler ve manzaralar
Evden eve nakliyat firması onları yanlışlıkla sattıktan sonra eşyalarımızın 70 bin sterlinini kaybettik

News.com.au’nun bildirdiğine göre Sunshine Sulh Mahkemesi, Pusey’nin Porsche’ye verilen hasarla ilgili iki ayrı şikayet sırasında memurların grafik görüntülerini çevrimiçi yayınladığını iddia etti.

Pusey, Avustralya Mali Şikayet Kurumu’na, “kimse hak talebine sahip olmak istemediği” için araca verilen hasar için bir sigorta ödemesi alamadığından şikayet etti.

Pusey, “Bir kamyon dört kahraman yol güvenlik görevlisini biçti… siyah bir Porsche kırdı ve şimdi bu p*çler borcunu ödeyemeyecek” diye yazdı.

Mahkeme, Pusey’nin polis memurlarının kazada vahşice öldürüldüğünü görmenin travması için 1.3 milyon sterlinlik tazminat talep ettiğini de duydu.

İddiadan sorumlu kıdemli AFCA yöneticisi Harry Ganavas, mahkemeye iddiaya ekli görüntülerin alakasız olduğunu ve Pusey’in olayları açıklamasının onu “tiksinti dolu” bıraktığını söyledi.

“Fotoğrafları izlediğimde, aslında kendimi iğrenmiş ve fiziksel olarak hasta hissettim” dedi.

Polis savcısı Anthony Albore mahkemeye, sunulan görüntülerden birinin Porsche’ye verilen hasarı bile göstermediğini söyledi.

“Uygunsuz ve saygısızca” iddiası reddedildi.

Mahkeme, Pusey’nin Porsche Center Melbourne hakkında şirketin sigorta poliçesini ve müşteri hizmetleri seviyesini eleştirdikleri bir yıldızlı Google incelemesi yazdığını da duydu.

Soruşturma yürüten bir polis memuru mahkemeye, zanlının profil resmi için Porsche’nin çatısında kanayan polis memurlarından birinin grafik fotoğrafını kullandığını söyledi.

Memur, ölümcül trajediden gelen korkunç görüntüyü gördüğünde “kızgın ve öfkeli” hissettiğini söyledi.

Bay Albore, “Richard Pusey Show” adlı bir Instagram hesabının, şikayetler için kullanılmış olabilecek, Porsche’ye verilen zararı gösterdiğini iddia etti.

Ancak Porsche sürücüsü mahkemeye savcılığın “bir hikaye anlattığını” söyledi ve suçlamaları reddetti.

Gogglebox'tan Amy Tapper, arkadaşının düğününü kutlarken her zamankinden daha ince görünüyor
Bilmeniz GEREKEN üç Zil Kapı Zili tüyosu – yoksa size pahalıya patlayabilir

Memurlar, Mohinder Singh tarafından sürülen bir kamyon araca çarptığında araca el koyup koymamayı tartışıyorlardı.

Kazadan sadece yolun kenarına idrar yaptığı için kurtuldu.

Polisler (soldan sağa) Kevin King, Glen Humphris, Lynette Taylor ve Josh Prestney öldü

4

Polisler (soldan sağa) Kevin King, Glen Humphris, Lynette Taylor ve Josh Prestney öldüKredi: PA Resimleri
Pusey, 'Avustralya'nın en nefret edilen adamı' olarak tanımlandı

4

Pusey, ‘Avustralya’nın en nefret edilen adamı’ olarak tanımlandıKredi bilgileri: EPA

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored