popeyes hushpuppy butterfly shrimp combo

Popeyes Bugün Menüye 4 Öğe Ekliyor — Bunu Yiyin O Değil

Louisiana Kitchen, menüsünü bir kez daha genişletiyor. Bugünden itibaren Popeyes, tümü sınırlı bir süre için yenilenmiş üç menü öğesiyle birlikte yepyeni bir menü öğesi sunacak.

Altı yıllık bir aradan sonra, Hushpuppy Karides yemeği güney zincirine uzun zamandır beklenen dönüşünü yapacak. 6 dolarlık yemek, hafif, gevrek mısır unu kabuğunda kızartılmış ve creole kokteyl sosu, sıcak bisküvi ve özel bir yan seçeneği ile servis edilen sekiz adet kelebek karides içerir. Müşteriler bu kutulu yemeği mobil sipariş ve ödeme ile satın aldıklarında, fast-food zinciri sipariş vermek için bir teşvik olarak 1 $ indirim alıyor.

Daha fazla fast-food haberi için, Bu Popüler Pizza Zinciri İlk Kabuksuz “Pizza”sını Piyasaya Sürüyor konusuna göz atın.

Popeyes’in izniyle

Popeyes ayrıca Sörf ve çim yemek. 7 $ karşılığında mevcut olan bu menü seçeneği, şimdi zincirin ikonik kızarmış tavuklu sandviçini ve bir tarafı creole kokteyl daldırma soslu dört adet Hushpuppy Karides’i içeriyor.

İşin daha tatlı tarafında, fast-food zinciri iki ek tatlı seçeneği sunuyor. Popüler pudra şekeri kaplı şekerini geri getirecek çikolatalı pancarbaşlangıçta 2020 yılının Aralık ayında piyasaya sürüldü.

A Muz Kremalı Kek menüde de yeni bir tatlı. Fiyatı 2.99$’dır ve üzeri çırpılmış muz kreması ve Nilla gofret kırıntıları ile kaplanmış nemli vanilyalı kekten oluşur.

popeyes' muzlu kremalı kek ve çikolatalı pancar
Popeyes’in izniyle

Dört menü öğesinin piyasaya sürülmesi, Popeyes’in bu yaz müşterilerine sunduğu tek heyecan değil. Haziran ayının sonunda zincir, Grubhub ile ortaklaşa ücretsiz sandviç promosyonunu geri getirdi. 26 Ağustos’a kadar her Cuma, müşteriler Grubhub’da en az 20 $ değerinde Popeyes sipariş ettiklerinde ücretsiz bir tavuklu sandviç alabilirler. Promosyon kodu, ödeme sırasında otomatik olarak geçerli olacak ve teslimat da ücretsiz olacaktır.

Brianna Rusçuk

Brianna, Eat This’de Editör Asistanı, O Değil! Ithaca Koleji’ne girdi ve burada Gazetecilik bölümünden ve İletişim Çalışmaları bölümünden yandal derecesi ile mezun oldu. Devamını oku

Kaynak: eatthis

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored