Green Bay Packers quarterback Aaron Rodgers got very quiet during a Barstool Sports interview when he was asked how many people died as a result of his refusal to get vaccinated

Packers’ın yıldızı Aaron Rodgers, Barstool Sports’un aşı sorularıyla ilgili röportajı sırasında gaza bastı

Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers, hem ciddi hem de başka türlü aşı sorularıyla karşılaşmaya devam ediyor.

İki kez hüküm süren NFL MVP’sine, Barstool Sports podcast’i Pardon My Take ile yakın zamanda yapılan bir oturma röportajı sırasında COVID-19’dan vazgeçme konusundaki tartışmalı kararı ve ardından gelen tartışmalar hakkında sorular soruldu.

‘Kaç kişiyi öldürdüğünü düşünüyorsun? Sayınız nedir? komedi sosyal medya kimliği PFT Commenter’ı kullanan Eric Sollenberger’e şaka yaptı.

“Kaç büyükanne?” yardımcı sunucu Dan ‘Big Cat’ Katz’a sordu. ‘Sadece büyükanneler yapalım.’

Rodgers, Katz veya Sollenberger’e kızmış görünmüyordu, ancak yine de ikiliyi sorguladıkları için azarladı.

Rodgers, “Yani, ortalıkta dolaştığınızı biliyorum ama bu kısmı komik bulmuyorum,” dedi. ‘Gerçekten bilmiyorum.’

Kahretsin, diye fısıldadı Katz nefesinin altından.

Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers, Barstool Sports röportajı sırasında aşı olmayı reddetmesi nedeniyle kaç kişinin öldüğü sorulduğunda çok sessizleşti.

İki kez hüküm süren NFL MVP'sine, Barstool Sports podcast'i Pardon My Take ile yakın zamanda yapılan bir oturma röportajı sırasında COVID-19'u bırakma konusundaki tartışmalı kararı ve ardından gelen tartışmalar hakkında sorular soruldu.

İki kez hüküm süren NFL MVP’sine, Barstool Sports podcast’i Pardon My Take ile yakın zamanda yapılan bir oturma röportajı sırasında COVID-19’u bırakma konusundaki tartışmalı kararı ve ardından gelen tartışmalar hakkında sorular soruldu.

Tartışma, Rodgers’a aşı olup olmadığı sorulduğunda 2021 sezonundan önce başladı ve bunun yerine gazetecilere COVID-19’a karşı ‘aşılandığını’ söyledi.

Rodgers’ın o sırada açıklamadığı şey, aşıyı almadığı, bunun yerine virüse karşı direncini güçlendirmeyi amaçlayan doktor tarafından reçete edilen bir tedavi edici tedavi olduğuydu.

Bu anlamlı ayrım, Rodgers’ın koronavirüs için pozitif test ettiği ve ardından 10 gün karantinaya alınmasının gerekli olduğu Kasım ayında açıklığa kavuştu – o sırada lig kurallarına göre aşılanmamış bir oyuncunun karantinaya alması istenen minimum süre (NFL o zamandan beri karantinayı azalttı) zaman).

Rodgers, başlangıçta yanlış anlaşılmadan dolayı medyayı ve ‘uyanmış mafyayı’ suçladıktan sonra, 9 Kasım’da radyo sunucusu ve eski NFL bahisçisi Pat McAfee’ye ‘yanıltılmış hisseden herkesten’ özür dilemek istediğini söyledi. Ayrıca, COVID-19 enfeksiyonuyla podcast yayıncısı, arkadaşı ve kötü şöhretli aşı şüphecisi Joe Rogan’ın tavsiyeleriyle mücadele ettiğini söyledi.

Komedi sosyal medya kimliği PFT Commenter'ı kullanan Eric Sollenberger (solda), 'Big Cat' olarak geçen Dan Katz (sağda) ile birlikte resmedildi.

Komedi sosyal medya kimliği PFT Commenter’ı kullanan Eric Sollenberger (solda), ‘Big Cat’ olarak geçen Dan Katz (sağda) ile birlikte resmedildi.

Rodgers, enfeksiyon nedeniyle sadece bir maçı kaçırdı, ancak o zamandan beri çeşitli konularda muhabirlerle savaş halindeyken, aşı konusundaki şüpheciliğini paylaşmaya devam ediyor.

Katz ve Sollenberger muhabir olarak pek tanımlanamaz, ancak çift, Rodgers’ın dövmesi ve Peru’da halüsinojenik bir uyuşturucu gezisine çıktığı yakın zamanda ortaya çıkması da dahil olmak üzere olaylı 2022’yi eğlendirdi.

Green Bay Packers'tan Aaron Rodgers, 30 Temmuz'daki bir eğitim kampı oturumu sırasında jest yapıyor

Green Bay Packers’tan Aaron Rodgers, 30 Temmuz’daki bir eğitim kampı oturumu sırasında jest yapıyor

Çift ayrıca Rodgers’a kendisini medyada nasıl tasvir etmeye çalıştığını sordu.

Rodgers, “Ben sadece – genel olarak kendimi nasıl gördüğümü sunmak istiyorum” dedi. ‘Özür dilemeden otantik, biliyor musun? Benden hoşlanırsın ya da hoşlanmazsın, bu beni ilgilendirmiyor. Biliyorsun, benim endişem sadece doğruyu söylemek ve insanlar ‘Ah, aşı, aşı!’ diyorlar.

Katz bu noktada sözünü kesti ve aşı durumunu yanlış anladığı için Rodgers’la dalga geçen sosyal medya kullanıcılarından biri olduğunu kabul etti.

Evet, yaptım, dedi Katz. ‘Bunu çok söyledim.’

Kendi medya haberlerini okuduğu bilinen Rodgers, ‘Evet, öyle yaptın’ diye yanıtladı.

Katz sözlerine şöyle devam etti: ‘Aslında tüm bu bağışıklama işinden sonra yapabildiğim en sevdiğim şeylerden biri, senin hapiste olman gerektiğine dair tweet atmaktı.

‘Şakayı anlayan insanlara sahip olurdum ve sonra ‘Ah, hoşunuza gidiyor – COVID’nin çok gerçek olduğunu düşünüyorsunuz, hapiste olmalı’ diyen bir sürü insan olurdu. Ve sadece, sözlerim sadece bir karmaşa olurdu!’

Rodgers şunları ekledi: ‘Muhtemelen birçok insan, ‘F***, evet, onu hapse atın – O yalancıyı hapse atın.” dedi.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored