Olivia Newton-John'un Kocası John Easterling Hakkında Asla Bilmediğiniz Şeyler

Olivia Newton-John’un Kocası John Easterling Hakkında Asla Bilmediğiniz Şeyler

Olivia Newton-John, New York Post’a göre, 2005’te ortadan kaybolana kadar birkaç yıl boyunca kameraman Patrick McDermott ile çıktı, ancak 2016’da People ile yaptığı bir röportajda, işadamı John Easterling ile tekrar aşkı bulduğu için “çok şanslı” hissettiğini yansıttı. . “Biraz flört ettim ama ona aşık olmayı beklemiyordum ve sonra bam!” dedi ve ekledi, “Arkadaşlarıma her zaman aşkı bulmak için asla çok yaşlı olmadığını söylüyorum. 59’da 60’ta hayatımın aşkını buldum! Müteşekkirim.”

Reuters’e göre, o ve Easterling, çevresel nedenlerle ilgili bir tutkuyu paylaştılar ve Amazon gezisi sırasında aşık oldular. Kocasını bir Instagram gönderisinde etiketledi ve ikisinin Peru’da evlendiğini ortaya çıkardı. Instagram profili, bitki bazlı bir tıp araştırmacısı olduğunu belirtiyor. Daily Mail’e göre, ilk kez 1992’de kanser teşhisi konan Newton-John, 30 yıl boyunca hastalıkla savaştı ve tıbbi esrarın savunucusuydu.

“Let’s Be Blunt with Montel” adlı YouTube programında Easterling, Kuzey Carolina’da büyüdüğünü ve 1970’de kendisine hepatit bırakan Rocky Mountain Spotted Fever ile ölüme yakın bir deneyim yaşadığını söyledi. 1977’de eserler ve mallar bulmak ve satmak için Ekvador’a taşındı, ancak bir sağlık olayı yaşadığında Amazon Yağmur Ormanı’ndaki yerliler ona botaniklerle tedavi ettiğinde farklı bir ticari girişim türü keşfetti.

Gönderi kaynağı: Liste

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored