Olivia Newton-John'un Hiç Bilmediğiniz Pembe Dizi Bağlantıları

Olivia Newton-John’un Hiç Bilmediğiniz Pembe Dizi Bağlantıları

“Grease” hayranları efsanevi film ve yıldızı Olivia Newton-John hakkında bilinmesi gereken her şeyi bilmekle gurur duyuyor. Ancak insanların onun hakkında bilmediği bir şey, deneyiminin kesinlikle film veya müzikte olmadığı ve pembe dizi bağlantıları olduğudur. Newton-John’un ilk kocası Matt Lattanzi, AmoMama’ya göre Avustralya pembe dizisi “Paradise Beach”te fotoğrafçı Cooper Hart olarak rol aldı. 1993’te Newton-John ve kızları Chloe Lattanzi, bir bölümde (YouTube aracılığıyla) kısa bir görüntü verdiler.

İki yıl sonra Newton-John, Avustralya pembe dizisi “Snowy River: The McGregor Saga”da Joanna Walker olarak rol aldı. Hayranların pembe diziden tanıyacağı bir diğer ünlü yüz ise Emmy, Grammy ve Tony ödüllü Hugh Jackman. Newton-John pembe dizi tarihinin ayrılmaz bir parçasıdır. Earl Rose’un yanı sıra, şarkıcı-söz yazarı, CMT’ye göre CBS’nin “As the World Turns” için ikonik parça “This Is Our Moment (Love Is A Gift)”ın yazılmasına yardımcı oldu. Süper çift Lily ve Holden’ın düğün şarkısı, AceShowbiz’e göre “Olağanüstü Orijinal Şarkı” ile Emmy kazandı.

Gönderi kaynağı: Liste

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored