Amy Neunsinger

O kim? Magnolia Network tasarımcısıyla tanışın

“Eve Yakalamak”tan Amy Neunsinger: O Kim? Magnolia Network tasarımcısıyla tanışın

Yeni televizyon programının kadrosunda Los Angeles merkezli tasarımcı ve fotoğrafçı Amy Neunsinger yer alıyor. Magnolia Network ve Magnolia Table üyesidir.

Los Angeles, Laurel Canyon’da bir fotoğrafçı, “büyük kemiklere” sahip mütevazı evini, modern ve endüstriyeli rustik ve feminen ile harmanlayan muhteşem bir eve dönüştürüyor.

Bir kullanıcı, bu ayki #magnoliajournal’da Neunsinger’ı onlarla muhteşem bir evi paylaştığı için övdü! Amy, fotoğraf aracılığıyla her şeyin özünü ve anlatımını yakaladı ve zengin bir derinliğe ve zamansız bir estetiğe sahip böylesine dingin bir alan tasarladı.

Amy Neunsinger

Wikipedia’nın Capturing Home biyografisinden Amy Neunsinger’ın Yaşı

30-40 yaşlarında görünen bir tasarımcı olan Amy Neunsinger, Capturing Home adlı televizyon programının oyuncu kadrosunda yer alıyor. Wikipedia sayfası aynı zamanda tanınmış bir kameraman olduğunu belirtiyor.

Reese Witherspoon, Joanna Gaines, Kate Hudson, Architectural Digest, Vanity Fair ve Target gibi birçok tanınmış yaşam tarzı şirketinin başarısının sırrıdır.

Yerliler, Amy’nin böylesine çarpıcı bir ortam yaratması karşısında hayrete düşer ve durmadan fotoğraflarını çekerler.

Amy Neunsinger’ın 2022’deki Net Değeri: Ne Kadar Zengin?

Zengin moda tasarımcısı Amy. Evinin büyüklüğüne göre net değeri 2 milyon dolar olmalı.

Amy’nin cömert bir yaşam tarzı var. Sık sık lüks bir evde resmedildiği düşünülürse, en iyi mesleklerden birine sahip. Amy, ürünlerinin reklamını Instagram’da da yapıyor.

Neunsinger, Kaliforniya’daki en lüks ve ünlü konaklardan birinde oturuyor.

Amy Neunsinger’ın kocası ve aile üyeleri

Amy Neunsinger’ın kocası Shawn Gold ve cocodot.com’da iş ortakları olarak birlikte çalışıyor. MySpace’in eski CMO’su kocasıdır.

1998’de Laurel Canyon’da 1500 metrekarelik bir ev satın aldılar ve bir yıl sonra tasarlamaya başladılar. 2005 yılında çığır açmadan önce planlamak, izin almak ve bunun için nasıl ödeme yapılacağını belirlemek beş yıl sürdü. Sonraki iki yıl inşaat için harcandı.

Amy, evi bir fotoğrafçının taleplerine uygun olarak yüksek tavanlı, benzersiz dokulu ve bol miktarda doğal ışıkla yarattı. Ev şu anda ticari ve fotoğraf çekimleri için iyi bilinen bir yer.

Amy Neunsinger, Discovery+’ın Yakaladığı Evinde (Manolya) Görülebilir

Amazon ve Discovery+’da Amy Neunsinger’ı yakın zamanda yayınlanan televizyon programı Capturing Home’da izleyebilirsiniz.

Program, ailenin bir araya gelmesi için özel, türünün tek örneği odalar tasarlarken ev sahiplerinin deneyimlerini bir yaratıcılık kaynağı olarak kullanan iki tasarımcı Kate ve Amy’ye odaklanıyor.

Amy, 6 Ağustos’taki prömiyerinden sonra ekiminin nasıl karşılandığını görmekle özellikle ilgilendiklerini açıkladı.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored