Nagpur Couple Beats Daughter, 5, To Death During

Nagpur Çifti “Kara Büyü” Sırasında 5 Yaşındaki Kızını Döverek Öldürdü: Polis

Baba, YouTube’da yerel bir haber kanalı işletiyor.

Nagpur:

Polis Pazar günü yaptığı açıklamada, Maharashtra’nın Nagpur şehrinde kötü güçleri kovmak için beş yaşındaki bir kızın ebeveynlerinin onu ‘kara büyü’ yaparken öldüresiye dövdüğünü iddia etti.

Polis, çocuğun babası Siddharth Chimne (45), annesi Ranjana (42) ve Priya Bansod teyzesini (32) tutukladığı Cuma-Cumartesi gecesi meydana geldi.

Üst düzey bir polis yetkilisi, YouTube’da yerel bir haber kanalı işleten bir Subhash Nagar sakini olan Chimne’nin, eşi ve 5 ve 16 yaşlarındaki iki kızıyla birlikte geçen ay Guru Purnima’da Takalghat bölgesindeki bir dergaha gittiğini söyledi.

O zamandan beri adam, küçük kızında davranış değişiklikleri olduğundan şüpheleniyor. Yetkili, kadının bazı kötü güçlerin etkisi altında olduğuna inandığını ve onları uzaklaştırmak için ‘kara büyü’ yapmaya karar verdiğini söyledi.

Kızın ebeveynleri ve teyzesi, gece ritüeli gerçekleştirdi ve polisin daha sonra telefonlarından kurtardığı videosunu da çekti.

Klipte sanığın ağlayan kıza bazı sorular sorduğu görüldü. Yetkili, çocuğun soruları anlayamadığını ve cevap veremediğini söyledi.

Yetkili, ayin sırasında üç zanlının çocuğu tokatlayıp sertçe dövdüğünü, ardından çocuğun bilincini kaybettiğini ve yere yığıldığını söyledi.

Sanık daha sonra çocuğu Cumartesi sabahı bir dergaha götürdü.

Daha sonra onu Devlet Tıp Fakültesi ve Hastanesine kaydırdılar ve oradan kaçtılar.

Yetkili, hastanedeki bir güvenlik görevlisinin şüphelendiğini ve cep telefonuyla arabalarının fotoğrafını çektiğini söyledi.

Hastanedeki doktorlar daha sonra kızın öldüğünü ilan ederek polise haber verdi.

Sanıkların kimlikleri, fotoğrafta görülen araç plaka numarasına göre belirlendi.

Yetkili, Rana Pratap Nagar karakolundan yetkililerin zanlının evine ulaştığını ve onları tutukladığını söyledi.

Sanıklar, Hindistan Ceza Kanunu ve Maharashtra İnsan Kurbanlarının ve diğer İnsanlık Dışı, Kötülük ve Aghori Uygulamalarının Önlenmesi ve Ortadan Kaldırılması ve Kara Büyü Yasası’nın ilgili hükümleri uyarınca suçlandılar.

(Başlık dışında, bu haber NDTV çalışanları tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından yayınlanmıştır.)

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored