Pregnant Woman Among 5 Killed In Fiery Collision At Los Angeles Junction

Los Angeles Kavşağı’nda Ateşli Çarpışmada Ölen 5 Kişi Arasından Hamile Kadın

Zanlı, kazanın ardından jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

Los Angeles:

ABD’nin Los Angeles eyaletinin Windsor Hills bölgesinde Perşembe öğleden sonra yüksek hızlı bir arabanın birkaç araca çarptığı ve aralarında hamile bir kadın ve bir yaşındaki oğlunun da bulunduğu en az beş kişinin öldüğü korkunç bir trafik kazası meydana geldi.

Kazanın güvenlik kamerası görüntüleri internette geniş çapta paylaşıldı. Klip, üzerinde birkaç arabanın çalıştığı yoğun bir kavşak gösteriyor. Saniyeler sonra, kavşağa çok yüksek bir hızla yaklaşan ve trafiğe çarpan bir araç görülüyor. Çarpmanın etkisi aynı zamanda ilgili araçların alev almasına neden oluyor ve videoda enkazdan dumanlar yükseliyor.

Metinde, “Gözetim videosu, La Brea ve Slauson’un kesiştiği yerde beş kişinin ölümüne neden olan şiddetli bir kazayı gösteriyor” dedi.

KTLA’ya göre, kaza, Los Angeles’taki Ladera Park yakınlarındaki South La Brea ve Slauson kavşağında saat 13.40 sıralarında meydana geldi. California Otoyol Devriyesi ve itfaiye acil duruma müdahale etti ve kavşaktaki insanlara yardım etti. Çarpmanın etkisiyle iki aracın yandığı öğrenildi.

Raporda, hız yapan Mercedes’in direksiyonunun arkasındaki kişinin Nicole Linton adında 37 yaşında bir hemşire olduğu belirlendi. Kazadan sonra emniyet güçleri tarafından tutuklandı.

Müfettişler, Linton’ın kaza anında aşırı hız yaptığını ve yoğun trafiğe çarptığını söyledi. Rapora göre, şu anda hastanede ve soruşturmada yetkili makamla işbirliği yapıyor.

Los Angeles Times tarafından hazırlanan bir rapora göre, kaza, 23 yaşında hamile bir kadın ve bir yaşındaki oğlu da dahil olmak üzere beş kişiyi öldürdü. Ölen kadının, kaza olduğunda erkek arkadaşıyla doktor randevusuna gittiği bildirildi.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored