Kyle Richards on What She’s Learned From Time on RHOBH, Why Certain Newbies "Don

Kyle Richards, RHOBH’da Zamandan Öğrendikleri Üzerine

Kyle Richards oynadığı yıllar boyunca bir iki şey öğrendi Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları.

Birkaç yeni röportajda Kyle, bazı acemilerin neden “uzun sürmediğini” açıklayarak Bravo dizisindeki 12 yılını anlattı, gösteriden öğrendiklerini açıkladı, ünlü aşkını (“kim o kadar sevimli değil”) paylaştı. “kocası olarak, Mauricio Umansky), ve dahası.

1 Ağustos’ta The Things ile yaptığı röportajda, realite yıldızı olmanın “bu kadar zor olacağını” “hiç bilmediğini” kabul ettikten sonra Kyle, “her zaman kendine karşı dürüst olmanın” önemli olduğunu söyledi.

“Ve asla, asla ‘başlatmak’ zorundaymış gibi hissetme veya kameralar olmadan normalde yapmayacağınız bir şey yapmayın” diye tavsiye etti.

Kyle’a göre, ilk katıldığında orijinal olmayan anlar yaşadı. RHOBH.

“Gösteriye ilk başladığımda, günah çıkarmada benimle röportaj yapacaklardı ve bazı şeylere cevap vermek zorunda olmadığımı bilmiyordum. ‘Bu partiye ne kadar harcadın?’ diye sorarlardı. Ve bunu şok edici bir soru bulurdum çünkü para hakkında konuşmak için yetiştirilmedim. Ama asla geri adım atmayacağım.”

Neyse ki, bakış açısını değiştirdi ve şimdi şunu söyledi: “[I know that if] bir şey söylemek istemiyorsun, sadece söylemiyorsun” ve yeni başlayanlara bu kurala uymalarını tavsiye ediyor.

“Yapmak istemediğin bir şeyi asla söyleme ya da yapma ve bu gerçekten sen değilsin,” diye ısrar ediyor. “Bir Ev Hanımı bir karakteri oynayacağını, beğenilmek istediğini ya da belirli bir imajı yansıtacağını düşünerek geldiğinde – bu gerçek değilse asla işe yaramaz.”

“Bunlar kalıcı olmayanlar,” diye ekledi.

Pinkvilla ile yaptığı ayrı bir röportajda Kyle, şovda geçirdiği zamandan öğrendiği tek şeyin özgün olmak olmadığını açıkladı.

“Ben yüzleşmeyi hiç sevmeyen biriyim. Endişemi uyandırdığı için halının altına süpürmeyi tercih ederim. Bu yüzden gerçekten bunu ele almayı öğrendim ve bu benim kişisel hayatıma da sıçradı, bu da bana ilişkiler ve zihinsel sağlığım konusunda yardımcı oldu,” diye paylaştı Kyle, “artık içinde yemek yiyen şeyleri tutmadığını” belirtti. [her] yukarı içeride.”

Ardından, hızlı ateş soruları oyunu oynarken Kyle, onunla çapraz geçiş yapmayı sevdiğini söyledi. Güverte altındaşovun teknelerinden birinde “tüm ev kadınları” olacağını söyleyerek ve Lenny Kravitz onun ünlü aşkı olarak.

“Kocamla başımı belaya sokmak istemiyorum ama o çok yakışıklı, çok seksi ve harika bir tarzı var ve ev zevki de çok iyi. Ama yine de kocam kadar sevimli değil,” diye ısrar etti.

Ayrıca sahip olduğu en pahalı şeyin “annemin bana bıraktığı bir yüzük” olduğunu söyledi ve verdi. Salt Lake City’nin Gerçek Ev Kadınları “suçlu zevk” onuru.

Hangi eski ile ilgili RHOBH geri almak istediği oyuncu, Kyle adını verdi Teddi Mellencamp ve nedenini açıkladı.

Kyle, “Teddi aslında harika bir ev hanımıydı” dedi. “İnsanların söylemekten hoşlandığı gibi, görevi anladı. Ama aynı zamanda artık kendisi olmaktan daha rahat olacağını ve insanların gerçek Teddi’yi daha çok göreceğini düşünüyorum. Ve ona sahip olmak benim için gösteriyi daha eğlenceli hale getiriyor.”

Ayrıca, Pinkvilla ile yaptığı sohbet sırasında, Kyle kamera hücresine dönüp baktı. cadılar bayramı yardımcı yıldız Jamie Lee Curtis Jamie’nin kadınların davranışlarından şaşırmış olmasına rağmen, çekim sonrası onlara tatlı bir jest teklif ettiğini ortaya koydu.

“Neye bulaştığını düşündüğünü bilmiyorum, ama ‘Bu bayanlara inanamıyorum. Bu çılgınca… İnsanların bu şovları neden bu kadar çok sevdiğini şimdi anlıyorum’” diye hatırlıyor Kyle. “Ama sonunda bizimle çok eğlendi. Sonraki günlerde bana mesaj attı ve ‘Lütfen bana herkesin adresini verin’ dedi. Onlara ve çocuklarına Noel hediyeleri gönderdi.”

Dizideki geleceğine gelince, Kyle bir gün geleceğini ve “Bu çok fazla” diyeceğini itiraf etti.

“Sadece her sezon bir seferde alıyorum. Sonuçta, beni orada tutan şey oyuncu kadrosu ve prodüksiyonla olan ilişkiler” dedi.

Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları 12. sezon, Çarşamba günleri 8/7c’de Bravo’da yayınlanıyor.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored