Senator Kyrsten Sinema, D-Ariz., departs from the US Capitol in Washington, DC, on October 28, 2021.

‘Küçük adamın’ peşinden gitmek: Arizonalılar, Sinema faturayı destekleyeceğini söylediği için milyarlarca IRS fonuna karşı çıkıyor

YENİArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Arizona sakinleri, Perşembe akşamı geç saatlerde Senatör Kyrsten Sinema, D-Ariz. tarafından kabul edilen devasa Demokrat destekli sosyal harcama ve vergilendirme tasarısının bir parçası olarak IRS yaptırımını artırmak için tahsis edilen milyarlarca dolardan memnuniyetsizliklerini dile getiriyorlar.

Sinema, resmi olarak Enflasyon Azaltma Yasası olarak adlandırılan yasa tasarısını desteklemeyi kabul etmesi için daha önce yapılması gereken değişikliklerin yapılması gerektiğinin sinyallerini verdikten sonra, “ileriye gideceğini” duyurdu.

Fox News Digital, faturada yer alan milyarlarca IRS fonunu almak için Arizona sokaklarında bir dizi sakinle konuştu. Federal hükümetin “küçük adamın peşine düşmek” için bu kadar büyük bir miktar taahhüt etmesinden memnuniyetsizliklerini dile getirdiler.

Tasarının genel amaçlarıyla aynı fikirde olduğunu söyleyen Willis Daychild, “Bunun size gerçeği söylemekten hoşlanmıyorum, o kısmı” dedi. “Dışarıda vergilerini vermeyen tüm insanları bulmaya çalışacaklar. Genellikle küçük adamlar, vergileri için elleri tokatlanan kişilerdir.”

KYRSTEN SINEMA, MANCHIN-SCHUMER HARCAMA FATURALARINI DESTEKLEYECEĞİNİ SÖYLEDİ: İŞTE ARIZONANLARIN SÖYLEMEK GEREKTİĞİ

Senatör Kyrsten Sinema, D-Ariz., 28 Ekim 2021’de Washington DC’deki ABD Capitol’den ayrılıyor.
(Getty Images aracılığıyla MANDEL NGAN/AFP)

Yerleşik Gary Kuznia, IRS’nin parayı zenginler yerine daha az varlıklı insanların “peşinden gitmek” için kullanacağını savunarak kabul etti.

“Hayır, sadece küçük adamın peşinden gidecekler. Gerçekten yapacaklar. Ve asla zenginlerin peşinden gitmeyecekler. Hiçbir zaman. Yoksa şu anda adil vergi paylarını ödemedikleri için çoktan yapmış olurlardı” dedi.

“Benim gibi küçük adamlar – bilirsiniz, emekliyim ve bunu görmekten nefret ediyorum. Gerçekten yaptım. Hayatım boyunca muhasebeciydim ve bunu görmek istemiyorum. Ve umarım yapmazlar. Küçük adamı, daha az para kazanan insanları avlayacaklar ve onlara ödeme yapacaklar. Çünkü bu faturayı ödemek zorundalar. Bu faturayı nasıl ödeyecekler?” ekledi.

Yerleşik Richard Carrillo, tasarıyı desteklediğini, ancak IRS fonunun ek denetimi artıracağı konusunda tereddütlü göründüğünü söyledi. “Denetimleri bilmiyorum ama insanları destekleyecek ve yardımcı olacaksa evet derim” dedi.

SENATO YARDIMCILARI, MANCHIN’İN HARCALAMA FATURASI GERİ DÖNÜŞÜ ÜZERİNDEKİ TEHLİKE İPUCU, ‘DAHA İYİ GERİ DÖNÜŞ YAPMA’ TALEPLERİNDEN KAÇINMAK İSTİYOR

13 Nisan 2014'te çekilen bu fotoğraf, İç Gelir Servisi'nin (IRS) Washington'daki genel merkezini gösteriyor.

13 Nisan 2014’te çekilen bu fotoğraf, İç Gelir Servisi’nin (IRS) Washington’daki genel merkezini gösteriyor.
(AP Fotoğraf/J. David Ake)

“Hayır, hayır, hayır, hiç değil. Vergilerin ABD’yi bir nevi dolaştırdığını biliyorum, ancak bu noktada aidatlarını ödeyen çok sayıda işçi sınıfı var, ama demek istediğim, bunların denetlenmesine gerek yok,” dedi mukim Richard Carrillo. “Bu para başka bir yerde harcanabilir. Yani evet, bence bu para israfı, daha fazla denetim ve benzeri şeyler yapabilmeleri için IRS’ye vermek. ”

İsmini vermek istemeyen başka bir sakin, IRS için ayrılan paranın “çok büyük” olduğunu ve vergilerin federal hükümet yerine daha yerel düzeyde ele alınması gerektiğini savundu.

FOX HABER UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Senato’nun, her Demokratın desteğiyle geçmesi beklenen yasa tasarısı üzerinde tartışmaya başlamak için oylama yapmak üzere Cumartesi günü yeniden toplanması planlanıyor.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored