Kongredeki GOP doktorları: Uzlaşma faturasındaki ilaç fiyatı kontrolü hasta bakımını etkileyecek

Kongredeki GOP doktorları: Uzlaşma faturasındaki ilaç fiyatı kontrolü hasta bakımını etkileyecek

Kongre’deki bir grup Cumhuriyetçi doktor, Demokratların hafta sonu Senato’yu temizleyen devasa uzlaşma paketinde yer alan reçeteli ilaç fiyatlandırma kontrol politikalarına “güçlü muhalefetlerini” dile getiriyorlar.

Milletvekilleri, Senato Çoğunluk Lideri Charles Schumer (DN.Y.) ve Konuşmacı Nancy Pelosi’ye (D-Calif.) yazdıkları mektupta, “Uzlaşma paketinizdeki hükümetin uyuşturucu fiyat kontrol politikalarına güçlü muhalefetimizi ifade etmek için yazıyoruz” dedi. Pazartesi paylaşıldı Rep. Scott DesJarlais (R-Tenn.) tarafından. “Tıbbi sağlayıcılar ve Kongre Üyeleri olarak, bu hükümlerin ülke genelinde hastalara vereceği zarardan derinden endişe duyuyoruz.”

GOP Doktorlar Toplantısı üyeleri, sağlık hizmeti sağlayıcılarının, politikaların bakıma sınırlı erişimin yanı sıra sağlayıcı geri ödemesinde ciddi bir düşüşe yol açacağına dair endişelerini dile getirdi.

Mektup Cuma günü yazıldı.

Vergi, sağlık ve iklim değişikliği konularını ele alan yasama paketi, Pazar günü 50-50 parti arasında Senato tarafından kabul edildi ve Başkan Yardımcısı Harris beraberliği bozdu. Demokratik Kontrollü Meclis’in bu hafta içinde ele alması bekleniyor.

740 milyar dolarlık fatura, reçeteli ilaç fiyatlandırma reformu için 288 milyar dolar içeriyordu. Hafta sonu boyunca, ilaç fiyatlandırma yasası, Senato parlamenterinin ilaç şirketlerinin fiyatlarını yalnızca enflasyon oranında artırmasını sınırlayan bir hükmü reddetmesinin ardından bir miktar küçüldü.

Bu hüküm iptal edilirken, Medicare’in ilk kez bazı ilaçlar için daha düşük ilaç fiyatları üzerinde pazarlık yapmasına izin verilmesi de dahil olmak üzere diğer kilit önlemlerin kalmasına izin verildi.

GOP Doktorlar Toplantısı, planın “yaşamları boyunca artık geliştirilmeyecek yeni ilaçlar ve tedavileri beklerken ölebilecek hastalar” ile sonuçlanacağını söyledi. Hükümet fiyat kontrollerinin sonuçları var.”

“Daha sağlıklı bir gelecek sağlayacak tedavi ve tedavilerden ödün vermeden ilaç maliyetlerini düşürmek için iki partili bir temelde çalışabiliriz ve çalışmalıyız da” diye eklediler.

Mektubu imzalayan Cumhuriyetçi milletvekilleri arasında Sens. Bill Cassidy (La.), John Barrasso (Wyo.) ve Rand Paul (Ky.), Temsilciler Andy Harris (Md.) ve Mariannette Miller-Meeks (Iowa) yer aldı. .

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored