Khloe Kardashian and Tristan Thompson welcome 2nd baby

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson, ayrılıktan aylar sonra vekil aracılığıyla 2. bebeği karşıladı

Realite yıldızının bir temsilcisine göre, Khloe Kardashian ve eski Tristan Thompson, birlikte ikinci çocukları olarak bir erkek bebek karşıladılar. En son ayrılıklarından yedi ay sonra, 13 Temmuz’da, tekrar tekrar ara veren çiftin bir erkek çocuk bekledikleri ortaya çıktı.

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson 2. bebeği karşıladı

Kardashian’ın o zamanki temsilcisi Altıncı Sayfa’ya Kardashian’ın “böyle güzel bir nimet için inanılmaz vekile çok minnettar olduğunu” bildirdi. Açıklamada, “Khloe’nin ailesine konsantre olabilmesi için nezaket ve mahremiyet için yalvarmak istiyoruz” denildi. Bir kaynak, Sayfa Altı’ya, 4 yaşındaki kızları True ile birlikte ebeveynlik yaptıklarından beri, 38 yaşındaki Kardashian ve 31 yaşındaki Thompson’ın artık birlikte olmadıklarını ve iletişim kurmadıklarını söyledi.

Sporcunun şimdi beş yaşında olan Prince’i eski Jordan Craig ile karşılamasından bir yıl sonra, ‘Kardashian’ ünlülerinin yıldızı True’ya Nisan 2018’de merhaba dedi. Kardashian ve Thompson, tekrar tekrar aldatma ifşaları sonucunda Şubat 2019’da boşandı, ancak uzlaştılar. ertesi yıl, sadece NBA oyuncusunun bir kez daha hile yapması için. Dokuz ay sonra yayınlanan mahkeme kayıtlarında Thompson, Mart 2021’de Maralee Nichols ile seks yaptığını kabul etti.

Sayfa Altı, Kim Kardashian’ın ailenin Hulu şovunun Haziran ayındaki bir bölümünde Aralık 2021’deki kargaşayı kronikleştiren açıklama yaptığı sırada, “Bu ‘Onunla yattım’ ifadesi onun tüm beyanıdır” dedi. Nichols hakkında soru sorulduğunda’ Skims’in 41 yaşındaki kurucusu o sırada hamileyken, “Bu kadar korkunç olan her şey, [Khloé] erkek bebek istiyor.” Şimdi bir erkek mi doğuruyor, s-kral? Geceyi birlikte geçirdiği bir f-king rastgele kişi mi? Kahretsin! “. O ayın ilerleyen saatlerinde Nichols, Theo adında bir oğlu doğurdu.

Haber ilk ortaya çıktığında, Kourtney Kardashian, Thompson’ın “bitmeyen ihanetini” patlattı, Kylie Jenner ise onu “dünyadaki en kötü insan” olarak nitelendirdi. Khloe ve Thompson, Nisan ayında Robin Roberts’a Thompson’ın kendisi için “kişi olmadığını” ve şu anda bir özel sermaye yatırımcısıyla çıktığını söylemesine rağmen, en son ihlali yaygın olarak bilinmeden önce Kasım 2021’de oğulları oldu.

Eski çift, ayrılmadan önce True’ya bir kardeş vermek isteme konusunda açıktı. Şubat 2021’deki “Keeping Up With the Kardashians”ın bir bölümünde Khloe, “Artık başka bir çocuğun zamanının geldiğini hissediyorum” yorumunu yaptı. O anda, eski E! star, “Bütün hamilelik olayını tekrar denemeye hazır olduğumu düşünüyorum” dedi. “Bu süreç biraz zaman alabilir. “Hazır olmak istiyorum” diyorsunuz. Dört ay sonra Khloe, Andy Cohen’e vekillerinin “başarısız olduğunu” söyledi ve “Bu çok zahmetli, meşakkatli bir süreç” dedi.

Twitter kullanıcıları, boşanmasına rağmen tekrar çocuk sahibi olan eski çiftle dalga geçti. “NE KADAR KONFORLU. Khlobacca ve Üçüncü Trimester Tristan’ın yeni bir çocuğu olmadan hemen önce, Kim ve Pete “ayrılıyor”. Ne üzücü bir aile! “bir kullanıcı yazdı. Bir kişi, “Khloe, çocuk sahibi olmayı bırak! Değiştirmeyecek.”

Bir kullanıcı, “Böylece, alakasız iki kişi, bir çocuğun farklı bir kadından doğduğunu beyan ediyor. Anladım! “. Bir tane daha yazdı, “O ahbap için bir bebek, lol. Ek nafaka “. Bir kişi, “Bu dünyada kurtuluş dışında her şeyi satın alabilirsiniz.

Bir kullanıcı, “Khloe, neden erkeklerin seni bu kadar korkunç ve çaresiz göstermesine izin veriyorsun?” dedi. Bir kişi daha, “Dolayısıyla Tristan Thompson, taşıyıcı anne Khloe Kardashian’ın çocuğunu taşırken evlilik dışı bir ilişki yaşamış olmalı. O adam gerçek bir bok değil”.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored