Kesha'nın Vücut İmajı Sorunlarının Üstesinden Gelmesi Hakkında Söylediği Her Şey

Kesha’nın Vücut İmajı Sorunlarının Üstesinden Gelmesi Hakkında Söylediği Her Şey

Dr. Luke’un taciz edildiği iddia edilen Kesha, medyanın dayattığı baskılarla karşı karşıya kaldı. Elle için bir op-ed’de şarkıcı, müzik endüstrisinin katı güzellik standartlarını eleştirdi ve “bir vücudun neye benzemesi gerektiği konusunda gerçekçi olmayan beklentiler belirlediklerine” işaret etti ve bu yüzden kendi bedenimi aşırı derecede eleştirmeye başladım. ” Şarkıcı 2015’te Vogue’a şunları söyledi: “İçeride gerçekten mutsuzdum, ama dışarıdaki insanlar ‘Vay canına, harika görünüyorsun’ gibiydi.” Daha sonra ET’ye, “Aman Tanrım, ne yaparsan yap gibi olurlardı. Yapıyoruz! Çok güzel, çok etkileyici görünüyorsun.”

Bu “iltifatların” tuzağına düştüğünü hisseden şarkıcı, yardıma ihtiyacı olduğunu fark etti ve annesine güvendi. ET ile yaptığı röportajda Kesha, “Titrediğimi hatırlıyorum çünkü çok bıktım, çok endişelendim ve o noktaya gelmeme izin verdiğim için çok kızdım.” 2014’te bir iyileşme merkezine başvurdu. Kesha bir beslenme uzmanıyla konuşabildi ve sonunda Vogue’a göre “yemek vücudunuz için olumlu bir şey” olduğunu anladı. Sağlıklı olmanın kendim için yapabileceğim en önemli şey olduğu sonucuna vardı.

Bir yeme bozukluğu ile mücadele ediyorsanız veya olan birini tanıyorsanız, yardım alabilirsiniz. ziyaret edin Ulusal Yeme Bozuklukları Derneği web sitesi veya 1-800-931-2237 numaralı telefondan NEDA’nın Canlı Yardım Hattı ile iletişime geçin. Ayrıca metin yoluyla 7/24 Kriz Desteği alabilirsiniz (NEDA’yı 741-741’e gönderin).

Gönderi kaynağı: Liste

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored