John Easterling

John Easterling Net Değeri 2022 Nedir? Olivia Newton-John Husband Şimdi Nerede?

Ünlü İngiliz-Avustralyalı şarkıcı, iş kadını, aktivist ve aktör Olivia Newton-John, göğüs kanseri mücadelesinin ardından vefat etti. Hastalık onu 29 yıldır etkiledi.

Merhum şarkıcı-söz yazarının 8 Ağustos sabahı 73 yaşında Güney Kaliforniya’daki çiftliğinde huzur içinde vefat ettiği söylendi. 500.000’den fazla takipçisi olan Instagram’da bir gönderi yapıldıktan sonra bilgi halka açıldı.

Kızı Chloe Lattanzi, kocası John Easterling, kız kardeşi Sarah Newton-John, erkek kardeşi Toby ve diğer aile üyeleri artık hayatta kalan tek kişi.

John Doğulu

Olivia Newton-John Koca John Easterling 2022’de Net Değer

Amerikalı bir iş adamı ve çevreci olan John Easterling, Olivia Newton-John’un eşidir.

The Sun’a göre, aynı zamanda Amazon Herb Company’nin CEO’su ve Başkanıdır. Birkaç çevrimiçi kullanıcı, karısının vefatının ardından 2022’de net değerini keşfetmeyi merak ediyor. Celebrity Net Worth’a göre, ölen şarkıcının net değerinin 60 milyon dolar olduğu bildirildi.

Bu nedenle eşinin veya kızının şimdi miras alacağını varsayıyoruz. Ayrıca, şimdiye kadar bir sır olarak sakladığı büyük bir servete sahip başarılı bir iş adamı ve çevreci olabilir.

70 yaşındaki dul kadınla yirmi yıldır birlikteydi ve meme kanseri savaşında ona yardım etmişti. Şubat 2021’de merhum şarkıcı ilişkisi hakkında açıkça konuştu. Kendisini “son derece şanslı” hissettiğini ve kronik hastalığını yönetmek için bitki tıbbını kullanma kararında kendisini desteklediğini ekledi.

Olivia Newton’un Kocası John Kayıp mı? Nerede o şimdi?

Olivia Newton’un kocası kayıp değil. Bunun yerine, sosyal medya sayfalarından geçtiğini duyuran oydu.

Medyada şarkıcıdan çok daha az görünürdü. Şubat 2021’e kadar karısı tarafından, Halkla onun hakkında samimi bir şekilde konuştuğunda kendisinden söz edilmedi.

Ancak 2005’ten beri arkadaş oldukları biliniyordu. Olivia, kocasının kendisine mümkün olan en iyi desteği verdiğini de sözlerine ekledi. Çift birlikte, misyonu bitki bazlı kanser tedavilerine yönelik araştırmaları sürekli olarak desteklemek olan Olivia Newton-John Vakfı Fonu’nu kurdu.

Firma ilk başladığında daha önce evre 4 metastatik meme kanseri olduğu tespit edilmişti. Daha sonra, bir röportaj sırasında, kocasının onun için hayatının her alanında olumlu bir etkisi olan tıbbi esrar yetiştirdiğini açıkladı.

Olivia Newton-John’un Kaç Çocuğu Vardı? Ailesinin Diğer Üyeleri

Olivia Newton-ilk John’un eski Amerikalı aktör Matt ile evliliğinden olan tek çocuk olan Chole Lattanzi, bir nimetti. Anne-kız ekibi, sosyal medyadan görüntülendi.

Olivia, John Easterling ile tanıştığında zaten hastaydı ve çiftin birlikte çocukları yoktu. Ancak besteci, onun yanında duran ve ölene kadar sözünü tutan dul eşinden bahsederken, ona sahip olduğu için kendini şanslı hissetti.

Ayrıca ailesinde Sarah adında bir kız kardeşi ve Toby adında bir erkek kardeşi vardır. Tottie, Fiona ve Bret onun yeğenleri ve yeğenleridir. Ölümünden sonra isimleri internette çıktı.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored