Jennifer Coolidge is seen at Kimmel

Jennifer Coolidge Bu İkonik Filmden Sonra ‘200 Kişi’ İle Yattı

Popüler oyuncu Jennifer Coolidge 1999 “Amerikan Pastası”ndaki “Stifler’in annesi” rolünden sonra oyunculuk yapmaktan çok daha fazlasını yaptı. Filmdeki performansından bu yana aktris, “Legally Blonde”, “A Cinderella Story” ve diğer birçok popüler filmde rol aldı.

En son projesi “The White Lotus”. Gösteri Coolidge’e en beğenilen rolünü verdi ve ona Emmy adaylığının yanı sıra ikinci sezona geçiş hakkı verdi. 60 yaşındaki oyuncunun son zamanlardaki popülaritesi, ona gelecek filmlerde başka roller de verdi.

Coolidge, “The White Lotus” için bir tanıtım videosunda, kendisini “MILF” olarak gösteren “Amerikan Pastası” rolünün “çok fazla cinsel eyleme” yol açtığını açıkladı. Oyuncu, bölümün ardından yaklaşık 200 kişinin ilgisini çektiğini söyledi.

Jennifer Coolidge, Filmdeki Rolünün Ardından Büyük Cinsel İlginin Keyfini Çıkardı

MEGA

Coolidge kısa süre önce, “Amerikan Pastası”ndaki 1999 rolünün ona maaş ve popülerlikten çok daha fazlasını verdiğini açıkladı. Oyuncu, Sean William Scott’ın karakteri Stifler’in annesi rolünü oynadı.

Filmdeki en ünlü sahnelerden biri, Coolidge’in oğlunun sınıf arkadaşıyla bir kaçamak yapan karakterini gösterdi. Bunun gibi sahneler, aktrisin “OG MILF” olarak damgalanmasına neden oldu. Rol onu ön plana çıkardı ve görünüşe göre vücut sayısını çok fazla artırdı.

Aktris ile bir röportajda ortaya çıktı Çeşitlilik son dizisi “Beyaz Lotus”u tanıtmak için. Orada hatırladı, “Biliyorsun, MILF olarak çok fazla oyun oynadım ve ‘Amerikan Pastası’ndan çok fazla cinsel aksiyon aldım. O filmi yapmanın o kadar çok faydası vardı ki… Hiç yatmayacağım 200 kadar insan olurdu.”

Jennifer Coolidge ‘Beyaz Lotus’ta

2015 Beyaz Saray Muhabirleri Akşam Yemeği Gelenleri
MEGA

“Legally Blonde” aktris şu anda Emmy ödüllü “The White Lotus”un bir parçası. Tanya McQuoid rolü, “Stifler’s Mom” rolüne benziyor ve ilk Emmy adaylığını kazandı. Seride ikinci sezona ilerleyen tek ana karakterdi.

Coolidge, başlangıçta dizinin bir parçası olmak istemediğini açıkladı; ancak programın yaratıcısı onu teklifi kabul etmeye ikna etti. Dedi ki, “Bazı işler, ‘Vay canına, bu çalışmaya değmez.’ ne Mike [White] yazıyordu, her gece geç kalıyordum.”

Coolidge devam etti, “Hayatımda gerçekten doğru bir şey yaptım. Harika arkadaşlar seçtim. Mike hiçbir zaman başarılı olmasaydı ve ‘Beyaz Lotus’u herkesin görmek için 10 dolar ödediği küçük bir tiyatroda bir oyun olarak oynasaydık, yine de başıma gelen en harika şeylerden biri olurdu. Çünkü kimsenin yapabileceğimi düşünmediği öldürücü bir işti.”

‘Beyaz Lotus’ Tek Bir Yerde Vurulmadı

Amerikan Pastası oyuncusu Jennifer Coolidge 58, Mardi Gras sırasında tamamen kadın geçit töreninde yer alan Krewe of Muses alıntısının bir parçası olarak apos Muses apos'un dev ayakkabısına biniyor
MEGA

“Beyaz Lotus”un birden fazla yerde çekildiği bildirildi. HBO dizisinin ilk sezonu Hawaii’de çekildi ve pandemi sonucunda ikinci sezon İtalya’da çekildi. Dizinin yaratıcısı Mike White, Coolidge’in rolünü yazmaktan ve aktrisin onu her zaman nasıl etkilemeyi başardığından bahsetti.

White, “Ne zaman yatakta yatıp Jennifer’a ne yaptırmak istediğimi düşünsem, bunun onun yapmak istemeyeceği bir şey olduğunu biliyorum. Bir dakika, her şey dağılacakmış gibi kırılgan görünüyor ve bir sonraki dakika sağlam ve komik riffler yapıyor. Tam tüm umutların kaybolduğunu düşündüğünüzde, onu parktan dışarı atıyor. ”

“Beyaz Lotus” Coolidge’e ilk Emmy adaylığını kazandırmakla kalmadı, aynı zamanda aktrisin markasını değiştirdi ve ona “anne” imajını verdi. Bir aktris olarak on yıllara rağmen, dizi ona daha fazla film rolü verdi. “Kapıya asla giremediğim insanlar – birdenbire benden kendi işlerinin bir parçası olmamı istiyorlar” dedi.

Jennifer Coolidge ‘Legally Blonde 3’te Olacak

Christian Siriano Ön sırayı göster
MEGA

“The White Lotus”un başarısı nedeniyle Coolidge’in Jennifer Lopez ile birlikte “Shotgun Wedding”, Naomi Watts ile “The Watcher” ve “Legally Blonde” serisinin üçüncü filmi “Legally Blonde” gibi filmlerde rol alacağı bildiriliyor. 3.

Oyuncu konuştu Çeşitlilik kariyerinin şimdi ne kadar farklı olduğu ve uğursuzluk getirmemek için çok derinlemesine bakma konusundaki isteksizliği hakkında. “Arkadaşlarımın hepsi bu tesadüfi şeyin olmasına şaşırdı. Hayatım çok uzun bir süredir belli bir yolda ilerliyordu. Korkarım çok fazla analiz edersem mahvedeceğim.”

Coolidge ayrıca “Legally Blonde 3”teki yaklaşan rolünden bahsetti ve birkaç kişinin Fourth of July sahnesinin yeniden çevriminin videolarını gönderdiğini ve onlara daha fazla materyal vermek için sabırsızlandığını açıkladı. “Dört Temmuz’u yapan insanların binlerce ve binlerce metin ve videosunu alıyorum” dedi. [scene]bilirsin, herkes.”

Aktris, “Erkekler, kadınlar, bu TikToker’lar ve ardından birçok drag queen bana bu komik videoları gönderiyor ve vegan sosisli sandviçlerle bu tuhaf şeyleri yapıyor.”

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored