Jeff Bezos'un 400 milyon sterlinlik süperyatı, CEO'nun tarihi köprünün sökülmesini istemesinin ardından gece yarısı taşındı

Jeff Bezos’un 400 milyon sterlinlik süperyatı, CEO’nun tarihi köprünün sökülmesini istemesinin ardından gece yarısı taşındı

BU, CEO’nun tarihi bir köprünün sökülmesini istemesinin ardından Jeff Bezos’un 400 milyon sterlinlik süperyatının gece yarısı taşındığı andır.

Milyarder Bezos, bitmemiş gemisinin Salı günü şafaktan önce halkın tepkisi ışığında Hollanda’daki bir tersaneden çekildiğini gördü.

3

Jeff Bezos, gece yarısı 400 milyon sterlinlik süper yatını çektiKredi: YouTube
Açıklama, De Hef köprüsünü sökme planlarının gerçekleşmesi halinde bölge sakinlerinin gemiyi yumurta yağmuruna tutmakla tehdit etmelerinin ardından geldi.

3

Açıklama, De Hef köprüsünü sökme planlarının gerçekleşmesi halinde bölge sakinlerinin gemiyi yumurta yağmuruna tutmakla tehdit etmelerinin ardından geldi.Kredi: Reuters
Amazon kurucusunun canavar gemisi şimdi taşındı

3

Amazon kurucusunun canavar gemisi şimdi taşındıKredi bilgileri: AFP

Rotterdam sakinlerinin, şehir gemiye yol açmak için önemli bir köprüyü sökme planlarını kabul etmesi durumunda lüks gemiyi yumurtalarla yağmalamakla tehdit etmelerinin ardından geldi.

Devasa üç direkli Y721, direkler çok yüksek olduğu için mahsur kaldı ve yerel olarak De Hef olarak bilinen ünlü Koningshaven Köprüsü’nün altına giremedi.

Dünya Savaşı sırasında Naziler tarafından bombalandıktan sonra yeniden inşa edildi ve altındaki lüks yatın sığması için orta bölümünü geçici olarak kaybetmek zorunda kalacaktı.

Der Spiegel’e göre, Amazon kurucusunun canavar gemisi Alblasserdam’daki Oceanco tersanesinden sadece 24 mil uzaklıktaki Rotterdam’daki Greenport tersanesine taşındı.

Karı, koca ve oğul, silahlı adam kaçarken 'komşu sırada' vurularak öldürüldü
Dehşete kapılmış rollercoaster binicileri bir saatten fazla DİKEY 160 fit yükseklikte mahsur kaldı

Oceanco geçen ay, Rotterdam belediye meclisinin köprünün geçici olarak sökülmesini onaylama talebini geri çektiğini duyurdu.

Dünyanın en zengin ikinci adamı olan Bezos, daha önce nakliye şirketiyle birlikte çalışmak için nakit para vermeyi teklif etmişti.

Yetkililer daha önce De Hef’in 2014’ten 2017’ye kadar yenilendikten sonra tekrar sökülmeyeceğini söylemişti.

Hollandalı yat meraklısı Hanco Bol, çekicinin videosunu YouTube’a yükledi.

Bol, “Hiç bu kadar hızlı giden bir nakliye görmemiştik” dedi.

Bol’a göre, normalde rotayı geçmek için neredeyse iki kat daha fazla zamana ihtiyaç duymasına rağmen, geminin Noord kanalı boyunca güneybatıya gitmesi üç saatten az sürdü.

Bol, yatın rotasının Rotterdam şehir merkezinden ve Koningshaven köprüsünün altından geçmekten kaçınmak için tasarlandığını iddia ediyor – daha fazla zaman kazandıracak olsa bile.

0,5 mm dudak dolgusu yaptırdım ama çok pişmanım ördek gibi görünüyorum
22'nin annesi Sue Radford, çocukları ile karavan tatilinin gerçekliğini gösteriyor

Milyarder Bezos, 2019’da 400 milyon dolarlık ikinci bir süper yatın sahipliğini reddetmek zorunda kaldı.

Bir Amazon sözcüsü Business Insider’a Flying Fox’un işadamına ait olmadığını söyledi.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored