İspanya'da iki İngiliz turist 'gece kulübünde gezerken ve otel odasında uyanırken uyuşturulduktan sonra' tecavüz etti

İspanya’da iki İngiliz turist ‘gece kulübünde gezerken ve otel odasında uyanırken uyuşturulduktan sonra’ tecavüz etti

İspanya’nın Valencia kentinde bir gece dışarı çıktıktan sonra iki İngiliz turistin tecavüze uğradığı iddia edildi.

Şüpheli cinsel saldırı kurbanları, parti yaptıktan sonra Nuevo Centro adlı bir alışveriş merkezinin yakınındaki bir otel odasında uyandıktan sonra dedektifleri uyardı.

1

Valencia’da iki İngiliz’in tecavüze uğradığı iddia edildiKredi bilgileri: Getty

Yerel olarak, mahrem yerlerinde “tecavüzle tutarlı” yaralar olduğunu keşfettikten sonra alarma geçen iki erkek kardeş olarak tanımlandılar.

Çift, bir gece dışarı çıkarken uyuşturulduklarına inanıyordu.

Haziran ayında aynı doğu kıyısındaki İspanyol kentinde polisin 28 yaşındaki İrlandalı bir turistin iddia edilen tecavüzünü araştırdığı ortaya çıktı.

Valensiya’daki tatilinin son gecesi dedektiflere cinsel saldırıya uğradığını söyledi.

Porsche sürüş haydudu '1.3 milyon sterlinlik sigorta talebinde alay ettiği ölmekte olan polislerin resimlerini kullandı'
Bayramda kılıçlarını kesen Müslümanlar kanlar içinde görüntülendi

Bu olayın 18 Haziran’da eski bir nehir yatağında, kentin sembolik El Carmen semtinde tanıştığı “Arap kökenli ve Fransız aksanlı” iki adamla yürüyüşe çıkmayı kabul etmesinden sonra meydana geldiği söyleniyor.

Henüz herhangi bir tutuklama yapılmadığı düşünülüyor.

O zamanki yerel bir rapor, tatilcinin memurlara, gezinti sırasında seks yapmaya zorlanmadan önce kıyafetlerinin ondan yırtıldığını söylediğini söyledi.

Son olay Pazar günü polise bildirildi.

İki İngiliz, Valencia’daki La Fe Hastanesinde muayene edildi.

İspanya polisi, gece kulüplerinde ve ülkenin dört bir yanındaki festivallerde iddia edilen ani artış vakaları dalgasını araştırırken geliyor.

Salı günü, Valensiya ilini kapsayan Sivil Muhafız memurlarının, şikayetçilerin kan akışlarında hiçbir kimyasal madde bulunmadığını söylemelerine rağmen, iğne enjeksiyonlarını içeren beş olaydan haberdar oldukları ortaya çıktı.

Valensiya’daki Ulusal Polis’ten, iki İngiliz kardeşin temas kurduğu söylenen kuvvetten henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored