Hugh Hefner'ın Sekreteri Mary'ye Ne Oldu?

Hugh Hefner’ın Sekreteri Mary’ye Ne Oldu?

O’Connor maceraperest bir İrlandalı ve Alman aileden geliyordu. Irish Central’a göre, O’Connor’ın büyükannesi 1800’lerde İrlanda’dan göç etmiş. Aile Pittsburgh’a yerleşti ama çok geçmeden O’Connor’ın gezici bir müzisyen olan annesi Mary’nin babasıyla tanışacağı Berlin’e taşındı. Muhabbet kuşları Amerika Birleşik Devletleri’ne geri döndüler ve Mary’nin Feuchtinger soyadıyla büyüdüğü Chicago’da yaşamaya karar verdiler. (Tanınmış soyadını dördüncü kocasından alırdı.)

O’Connor, 18 yaşında, kendisinden 11 yaş büyük olan ilk kocasıyla tanıştı. Irish Central’a göre Mary, “Kaptan Bob” adıyla anılan bir centilmen olan “ruh eşi” ile tanışmadan önce toplam dört kez evlendi.

O’Connor, ikinci kocası aracılığıyla bir yol yarışı organizatörü ve yarışmacısı olarak hız yarışı işine girdi.

O sırada bir misafirperverlik dergisinin danışmanlar kurulundaydı ve bir danışman arkadaşı onu Playboy’da bir pozisyona başvurmaya teşvik etti. 1969’da hemen Chicago’ya taşındı ve Hef ve kadınlarıyla birlikte güneşli Güney Kaliforniya’da daha büyük, daha ferah bir eve taşındı. O’Connor geleneksel olarak 9 ila 5 saat ve birçok hafta sonu çalıştı.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored