Herald diyor ki: Ian Foster ve Tüm Siyahlar – değişim zamanı

Spor

Yeni Zelanda’nın baş antrenörü Ian Foster, Güney Afrika ile Yeni Zelanda arasındaki Rugby Şampiyonası testi sırasında Mbombela, Güney Afrika’daki Mbombela Stadyumu’nda. Fotoğraf / AP

EDİTÖRDEN:

Ian Foster’ın All Blacks’in baş antrenörü olduğu zamanına son vermenin zamanı geldi.

Herald, onun gitmesini istemekten zevk almıyor, ancak vahşi bir işin derinliklerini aşan düzgün bir adam olan Foster, (olması gerektiği gibi) ayrılması için para ödenmiş olsun ya da gönüllü olarak rolden çıkmalıdır. kenara adımlar.

Sonuçlar lanetli. Son altı maçta alınan beş mağlubiyet yeterince iyi değil. Ama gerçekten önemli olan mağlubiyetlerin tarzı.

Foster’ın adamları, adımlarını çok kolay atıyorlar ve rollerini yerine getirirken çok sık dağınık ve kafaları karışıyor.

Kötü ragbi oynuyorlar.

NZ Herald'ın bugünkü ön sayfası.
NZ Herald’ın bugünkü ön sayfası.

All Blacks’i yenmek için harika bir Springbok takımı gerekiyordu. Artık değil. Dünya şampiyonları güçlü ve yetenekli. İyi futbol oynuyorlar, harika futbol değil ve Foster’ın All Blacks’ini yenmek için gereken tek şey bu.

Bu hafta sonu Ellis Park’ta yapılan ikinci testte zafer bile sadece çatlakların üstesinden gelebilirdi. 2017 Lions turundan bu yana tüm Siyah stratejiler rakip koçlar tarafından istikrarlı bir şekilde seçilmedi ve sahadaki güçlü yönler ortaya çıktı.

Modern All Black çağında, bunlardan daha karanlık bir gün olmadı.

Güney Afrika'daki Mbombela Stadyumu'ndaki maçı Güney Afrika'ya kaybettikten sonra All Black kaptanı Sam Cane'i hayal kırıklığına uğrattı.  Fotoğraf / Christiaan Kotze
Güney Afrika’daki Mbombela Stadyumu’ndaki maçı Güney Afrika’ya kaybettikten sonra All Black kaptanı Sam Cane’i hayal kırıklığına uğrattı. Fotoğraf / Christiaan Kotze

Taraf, Fransa’daki Dünya Kupası’nı mahvetmeden önce inişini geri döndürmek için sadece bir yıl ile net bir aşağı yönlü yörüngede. 117 yıllık mirasın güvenilirliği tehlikede.

Yeni Zelanda Rugby, Foster’ı hiç uygun olmadığı bir işe soktu ve şimdi onun gidişini yönetmenin bir yolunu bulmaları gerekiyor.

Scott Robertson’ın sadece 13 ay içinde turnuva başlamadan önce Kupa kazanma planını uygulamak için yeterli zamanı olmayabilir, ancak Razor dedikleri adam – Joe Schmidt ve diğerlerinin yardımıyla – yeniden odaklanmak için daha güvenli bir bahis. ekibi, yürütmeyi keskinleştirin ve dünyanın en büyük ragbi takımının gururunu yeniden kazanın.

Rugby koçları zorlu seçim çağrıları yapmakla ilgili her şeyi bilir. En zor çağrının Foster’a yapılmasının zamanı geldi.

Kaynak: Nzherald

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored