Hallmark'ın Kayla Wallace'ı Hakkında Bildiklerimiz

Hallmark’ın Kayla Wallace’ı Hakkında Bildiklerimiz

Dışarıdaki birçok oyuncu, oyunculuk eğitimi almak zorunda kalmadan beyaz perdeye çıkıyor. Backstage’e göre, oyunculuk diploması almamış çok sayıda başarılı oyuncu var. Bunu söyledikten sonra, bugünlerde hemen hemen her oyuncu, büyük yapmadan önce bir tür eğitimden geçti.

Ama Kayla Wallace’a gelince, o her zaman kariyer seçimi konusunda tutkuluydu ve büyüyüp oyuncu olmaya erkenden karar vermişti. Hallmark Channel’a göre, Wallace her zaman müzikal tiyatroya aşık olmuştu ve bu da onu Kanada Sahne Sanatları Koleji’ne kaydolmasına neden oldu. 1998’deki kuruluşundan bu yana, kolej Jana Morrison, Austin Eckert ve Daytime Emmy ödüllü Kimberly Persona (CCPA aracılığıyla) dahil olmak üzere başka aktörler ve sanatçılar üretti.

Kursunu bitirdikten sonra, Wallace sonunda tam zamanlı bir kariyer olarak hareket etmeye başlamak için 2014 yılında Vancouver’a taşındı.

Gönderi kaynağı: Liste

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored