Farrah Fawcett'in İkonik Kırmızı Mayo Posterinin Arkasındaki Gerçek Hikaye

Farrah Fawcett’in İkonik Kırmızı Mayo Posterinin Arkasındaki Gerçek Hikaye

Bu arada Ted Trikilis, ülkenin dikkatini çeken bu sarışın bombanın tam olarak kim olduğunu araştırdıktan sonra, Farrah Fawcett’in o zamanki ajanı Rick Hersh’e (Scene aracılığıyla) ulaştı. Müvekkilini kendi posterinde gösterme fikrini ortaya atan Hersh, bu teklifi Scene’e göre fikrin “sevimli” olduğunu düşünen ve kabul eden Fawcett’e iletti. Aktrisin 1977’de Washington Post’a verdiği bir röportajda belirttiği gibi, “Bir poster yapmaya karar vermemin nedeni, eğer bir anlaşma imzalamazsanız, birileri zaten bir tane yapar ve o zaman hiçbir şey alamazsınız.” Ancak anlaşması belirli şartlarla geldi. Biyografiye göre, Fawcett, belirli fotoğrafçılarla geçmiş deneyimlerinden hoşnutsuzluğu nedeniyle görüntüler üzerindeki kontrolü elinde tuttu. Bu sefer Fawcett çekime kendi fotoğrafçısını, serbest çalışan Bruce McBroom’u getirdi.

Fawcett’in o zamanki kocası Lee Majors ile birlikte sahip olduğu Los Angeles malikanesinde düzenlenen yeni posterin çekimi sorunsuz değildi. Pro Arts, oyuncunun bikini giymesini istedi. Tepkisi mi? 77’de Washington Post’a söylediği gibi, “Beni bikinili istediler. Hayır dedim.” Çocukluktaki bir yara izinden dolayı biraz utandığı için, oyuncu bir örtbas olarak tek parça mayo giymeye başladı (Biyografi aracılığıyla). Tabii ki Fawcett, bikini fikrinden tamamen vazgeçerek ve çekim için birkaç farklı tek parça takım elbiseyle gitmeyi tercih ederek kazandı.

Bu posteri Amazon’dan 12 dolara satın alın.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored