Police alerted officials of a supporter suffering a medical emergency in the stands in the game between Everton and Chelsea at Goodison Park

Everton vs Chelsea: Bir taraftarın tribünlerde tıbbi bir acil durum yaşamasının ardından oyun durduruldu

Goodison Park’ta son birkaç dakika içinde tribünlerde tıbbi bir acil durum yaşanmasının ardından Everton’ın Chelsea’ye karşı mücadelesi üç dakika ertelendi…

Everton’ın Chelsea maçına karşı maçı, polisin sahaya çıkıp kulüp doktorlarını kalabalığın içinde tıbbi müdahaleye ihtiyacı olan bir taraftar konusunda uyarmasının ardından dakikalar kala durduruldu.

Yetkililer, taraftarla ilgilenirken, maça üç dakika ara verildi. Maçta Everton oyuncuları Ben Godfrey ve Yerry Mina da sakatlandı.

Duruşları hesaba katmak için maçın sonuna 10 dakika daha eklendi.

Haber, Chelsea’nin Mart ayında Leeds ile oynadığı maçın, bir taraftarın kalabalığın içinde tıbbi bir acil durum yaşamasının ardından durdurulmasından sadece aylar sonra geldi. Taraftar, görevlilerden tıbbi yardım aldı ve daha sonra durumunun stabil olduğu doğrulandı.

Aynı şekilde, Ocak ayında Blues ve Tottenham arasında Carabao Kupası maçında meydana gelen bir olay, tıbbi müdahale gerektiren bir destekçiye yol açtı. Tribünlerde tedavi altına alınan taraftar, sağlık ekiplerinin de desteğiyle koltuklardan uzaklaştı.

1 Aralık’ta Watford-Chelsea ve Southampton-Leicester maçları bir taraftarın tribünlerde tedavi görmesi için duraklatıldı.

Polis, Goodison Park’ta Everton ile Chelsea arasındaki maçta tribünlerde tıbbi bir acil durum yaşayan bir taraftar konusunda yetkilileri uyardı.

Sağlık ekipleri taraftarın yardımına koştu ve maç yeniden başladı.

Sağlık ekipleri taraftarın yardımına koştu ve maç yeniden başladı.

Ocak ayında Tottenham ile Chelsea arasındaki Carabao Kupası maçı da kalabalıkta tıbbi bir acil durum nedeniyle durdurulmuştu.

Ocak ayında Tottenham ile Chelsea arasındaki Carabao Kupası maçı da kalabalıkta tıbbi bir acil durum nedeniyle durdurulmuştu.

Bu arada Ekim ayında, Newcastle’ın St James’ Park’ta Tottenham’a karşı oynadığı maçta bir taraftara acil tedavi uygulandı, taraftar stabilize edildi ve hastaneye kaldırıldı. Oyun 20 dakikalık gecikmenin ardından yeniden başladı.

Cumartesi günkü Goodison parkında oynanan maçta Everton defans oyuncusu Ben Godfrey ciddi bir sakatlık geçirdikten sonra sedyeyle sahadan çıkarıldı.

24 yaşındaki oyuncu, sağ bacağında bileğini yuvarladığı ortaya çıkınca Chelsea’den Kai Havertz’e top için meydan okuyordu. Hakem Kevin Friend, olayın ardından ilk yarıya sekiz dakika daha ekledi.

Godfrey o zamandan beri yaralanmasının değerlendirilmesi için yakındaki bir hastaneye götürüldü.

Ben Godfrey ciddi bir sakatlık geçirdikten sonra Goodison Park'ta esnedi.

Ben Godfrey ciddi bir sakatlık geçirdikten sonra Goodison Park’ta esnedi.

Reklamcılık

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored