Louis Riddick

ESPN Yayıncısı Louis Riddick’in Kişisel Hayatı Hakkında Bilgi Edinin

ESPN Yayıncısı Louis Riddick’in Kişisel Hayatı Hakkında Bilgi Edinin

Ağustos 2020’de, sektördeki en ünlü yorumculardan biri olan Louis Riddick, Pazartesi Gecesi Futbol analisti olarak işe alındı. Eski NFL oyuncusu profesyonel izci oldu ve personel direktörü Mayıs 2013’te NFL Front Office Insider olarak ESPN’e katıldı. Eşi, mali değeri ve kayda değer profesyonel başarıları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize katılın.

Louis Riddick

giriiş

Louis Angelo, Amerikan futbolu için bir yayıncı ve 1991’den 1998’e kadar NFL’de yarışan eski bir güvenlik görevlisidir.

Sekiz sezonda kardeşi Robb Riddick, Buffalo Bills için koşarak oynadı. Her ikisi de profesyonel olarak futbol oynayan akrabaları Will Lewis ve Tim Lewis, şu anda NFL takımlarında yönetici olarak çalışıyor.

Steve Levy’nin yanı sıra, Pazartesi Gecesi Futbolu’nda ESPN için analist olarak görev yapıyor.

Quakertown, Pennsylvania’lı bir yerli olan Riddick, Pittsburgh Üniversitesi’nden ekonomi alanında lisans derecesi aldı. Pitt’te dört mektup aldı, iki kez Academic All-America seçildi ve son yılında takım kaptanı olarak görev yaptı. Ağustos 2018’de Pitt Football Kickoff Luncheon’da mezun olarak öne çıkan konuşmacıydı.

Pennridge Lisesi’nde, Riddick USA Today ve Parade Magazine tarafından seçilen bir All-American’dı.

Louis Riddick’in Değeri

Louis, herhangi bir oyuncu için dikkate değer ve şanlı bir başarı olan Dünya Kase Şampiyonasına ulaşan futbolculardan biridir.

Emekli olduktan sonra bile, Louis futbol oynamayı bırakamadı. Böylece dolaylı olarak futbola katılmayı başardı.

Net değerinin 10 milyon dolar aralığında olduğu düşünülüyor.

Çeşitli internet haber kaynaklarına ve bilgilere göre, maaşının 80.000 ABD Doları civarında olması bekleniyor.

Louis Angelo Riddick’in adı

doğum tarihi 15 Mart 1969

doğum yeri Quakertown, Pensilvanya, ABD

53 yaşında

Eğitim

Pittsburgh Perkasie Pennridge Üniversitesi (Kolej)

10 milyon dolarlık servet

Aile Robb Riddick

Yükseklik 6’2″

Ağırlık 98Kg

futbolcu, futbol analisti ve profesyonel futbol yayıncısı (Eski)

1991 NFL ilk

Başarılar arasında 1992 Dünya Kase Şampiyonu ve USA Today High School All-American (1986) bulunmaktadır.

ESPN’de NFL Canlı ve Pazartesi Gecesi Futbolu

sosyal medyada

Twitter ve Instagram

Bir NFL oyuncusu olarak harika kariyerine ek olarak, birkaç yayıncı ile bir futbol analisti olarak yeni keşfettiği mesleğinde oldukça aktif olmuştur.

Şu anda ESPN’de analist olarak çalışıyor ve profesyonel bir futbol takımında takım menajeri.

İlk yıllar

15 Mart 1969’da, sahne adı Louis Riddick tarafından daha iyi bilinen Louis Angelo Riddick, Amerika Birleşik Devletleri’nde, Pennsylvania, Quartertown’da doğdu. Riddick, Pittsburgh Üniversitesi’nden ekonomi alanında lisans derecesi aldı.

Pitt’te dört mektup aldı, iki kez Academic All-America seçildi ve son yılında takım kaptanı olarak görev yaptı.

Ağustos 2018’de Pitt Football Kickoff Luncheon’da mezun olarak öne çıkan konuşmacıydı.

Riddick’e göre, ailesi ona çok cesaret verdi. Ama babası ona en çok cesaret verdi.

Pennridge Okul Bölgesi’ne Louis ve Robb katıldı. Benzer şekilde, Riddick okulunun futbol takımının bir üyesiydi ve küçüklüğünden beri futbola karşı bir tutkusu vardı.

O tartışmasız mükemmel bir futbolcuydu ve Parade dergisi onu Parade High School All Americans listesine dahil ederek bunu fark etti.

Louis ayrıca US Today yayınında All USA Lise Takımına seçildi.

Harika bir atlet olmasının yanı sıra Louis, lise yıllarında okulunun takım kaptanlığını yaptı.

Daha sonra Riddick, Pennridge Okul Bölgesi’nden diplomasını aldıktan sonra Pittsburgh Üniversitesi’ne kaydolur.

Louis Riddick: Evli Hayat ve Karısı

Eski NFL yıldızının evliliği hakkında fazla bilgi yok. Bu nedenle eşinin kişisel bilgilerini teyit edecek güvenilir bir kaynak bulunmamaktadır.

Ancak onunla ilgili çeşitli bilgilere bakarak evli ve iki çocuk babası olduğunu söyleyebiliriz.

Karısı ve diğer aile üyeleri hakkında medyayı karanlıkta tutarken müreffeh görünüyor.

Bir keresinde ESPN’e NFL oyuncusuyken çocuklarıyla geçirecek fazla zamanı olmadığını söylemişti. Louis’e NFL’den ayrılmadan önce sözleşmesini uzatma ve oynamaya devam etme fırsatı verildi. Yine de ailesiyle vakit geçirmeyi tercih ederek teklifi geri çevirdi.

2017’de üniversiteye başlayan çocuğunu Twitter’da yayınlayarak kutladı. Ancak gencin oğlu mu yoksa kızı mı olduğu belli değildi.

Haziran 2021’de Instagram’da kendisinin ve üç kişinin uçağa binmeye hazırlanırken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Bazı insanlar bu kişilerin eşi, kızı ve oğlu olabileceğini öne sürdü.

Louis tartışmasız sadık bir koca, sevgi dolu bir baba ve saygın bir aile babasıdır. Belli ki ailesiyle birlikte olmaktan hoşlanıyor ve onlarla geçirdiği her saniyeye değer veriyor. Ailesiyle gerçekten mutlu bir hayatı var.

Kariyer Başarıları ve Öne Çıkanlar

Philadelphia Eagles’a katılmadan önce Louis, Washington Redskins için yedi yıl (2001-2007) çalıştı; ilk dördünü profesyonel izci olarak ve son üçünü profesyonel personel direktörü olarak geçirdi.

Bundan önce, Ulusal Futbol Ligi’nde güvenlik olarak yedi yıllık bir profesyonel futbol kariyerine sahipti ve 172 müdahale ve iki çuval kaydetti.

1991 NFL Draftının dokuzuncu turunda San Francisco 49ers tarafından hazırlandı, 1998’de Oakland Raiders ile kariyerini tamamlamadan önce Atlanta ve Cleveland için oynadı.

Mektup kazanan, iki kez Akademik All-America ve son yılında takım kaptanı olarak, Pittsburgh Üniversitesi’ne katılmak için bir atletik burs ve bir provost akademik bursu aldı.

Lisenin son yılında Pennsylvania, Perkasie’deki Pennridge Lisesi’nde güvenlik oynadı ve USA-Today, Parade Magazine ve Bally Manufacturing Corp. tarafından All-American seçildi.

Louis Riddick’in Instagram Hesabına Katılın

World Bowl şampiyonu Louis Riddick’in Instagram’da louis.riddick kullanıcı adıyla bir sosyal medya hesabı var. Instagram’da 90 bin takipçisi var.

Dünyanın dört bir yanındaki hayranları, takipçileri ve destekçileri ile profesyonel çalışmalarını çoğunlukla orada paylaşıyor.

Instagram’a ek olarak, @LRiddickESPN adında bir Twitter hesabı da var ve burada 377.1k takipçisi ile maçla ilgili çeşitli analitik konularda ve NFL hakkındaki profesyonel görüşleri hakkında iletişim kuruyor.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored