Douglas Neden Yakında Cesur ve Güzel'de Yeni Bir Yüz Alacak?

Douglas Neden Yakında Cesur ve Güzel’de Yeni Bir Yüz Alacak?

Soap Opera Digest’e göre, Douglas Forrester yakında Forrester, Logan ve Spencer ailelerinin yaşadığı bu kurgusal Los Angeles kasabasına geri dönecek, ancak yeni bir yüzle. Bunun nedeni, karakterin yeni bir aktörle yeniden şekillendirilmiş olmasıdır: Django Ferri. Soaps in Depth, genç oyuncunun henüz resmi bir IMDb sayfasına sahip olmadığını, bu da muhtemelen “The Bold and the Beautiful”daki rolünün ilk oyunculuk kredisi olduğu anlamına geldiğini belirtti. Bu konuda oldukça heyecanlı olduğuna şüphe yok.

Bazı “Cesur ve Güzel” bölümleri deja vu gibi gelse de, Douglas’ın hangi yeni hikayeye atılacağını görmek ilginç olacak. En son tuvaldeyken Brooke Logan’ı (Katherine Kelly Lang) Deacon Sharpe’ı (Sean Kanan) öperken yakalamıştı.

Douglas “The Bold and the Beautiful”da sırların bekçisi olmaktan öte bir şey olduğu için Django’nun doldurması gereken oldukça büyük ayakkabıları olduğuna şüphe yok, değil mi?

Gönderi kaynağı: Liste

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored