Dick Cheney eviscerated Donald Trump as the greatest threat to the United States of all time in a new campaign ad for his daughter, Rep. Liz Cheney, who is facing steep primary prospects

Dick Cheney ‘korkak’ Trump’a gözyaşı döktü: Bush’un başkan yardımcısı ona ‘Cumhuriyet için en büyük tehdit’ diyor

Dick Cheney ‘korkak’ Trump’a gözyaşı döktü: Bush’un başkan yardımcısı onu ‘ulusumuzun 246 yıllık tarihindeki’ en büyük ‘Cumhuriyet için tehdit’ olarak nitelendiriyor ve kızı Liz için kampanya reklamında ‘gerçek bir adam destekçisine yalan söylemez’

Dick Cheney, çok büyük umutlarla karşı karşıya olan kızı Rep. Liz Cheney için yeni bir kampanya reklamında Donald Trump’ın tüm zamanların ABD için en büyük tehdidi olduğunu söyledi.

Cheney, yeni klibinde “Ülkemizin 246 yıllık tarihinde Cumhuriyetimiz için Donald Trump’tan daha büyük bir tehdit oluşturan bir kişi olmamıştı” dedi.

Kongre üyesi, 81 yaşındaki eski başkan yardımcısı babasını, 16 Ağustos’ta yapılacak ön seçimden önce birincil rakibi Harriet Hageman’ın tamamen arkasına koyan son anketlere meydan okumak için son bir çaba olarak ortaya çıkardı.

Hageman, Casper-Star Tribune ve Mason-Dixon Polling & Strategy tarafından Temmuz ayı sonlarında yapılan bir ankette Cheney’i 20 puandan fazla önde götürdü.

Rakip ankette yüzde 52 çoğunluğa sahipken, insanların sadece yüzde 30’u Cheney’i destekledi. Yüzde 11 kararsız olduklarını söyledi.

Hageman, seçim sahtekarlığı iddialarına yüksek sesle muhalefet etmesi ve 6 Ocak alt komitesindeki kilit rolü nedeniyle Cheney’i koltuğundan etmek için eski Başkan Trump’ın tercihi.

Cheney, “Seçmenler onu reddettikten sonra iktidarda kalabilmek için yalan ve şiddetle son seçimi çalmaya çalıştı” dedi. ‘O bir korkak, gerçek bir adam destekçilerine yalan söylemez.’

Dick Cheney, çok büyük umutlarla karşı karşıya olan kızı Rep. Liz Cheney için yeni bir kampanya reklamında Donald Trump’ın ABD için tüm zamanların en büyük tehdidi olduğunu söyledi.

‘Seçimini kaybetti ve büyük kaybetti. Ben biliyorum, o biliyor ve derinlerde bir yerde bence çoğu Cumhuriyetçi bunu biliyor.’

Başkan yardımcısı, “Lynn ve ben, doğru olanı yaparak gerçeği savunduğumuz için Liz ile gurur duyuyoruz” dedi. ‘Liz korkusuz. Bir kavgadan asla geri adım atmaz ve yapacağı hiçbir şey, Donald Trump’ın bir daha asla Oval Ofis’in yakınında olmamasını sağlamaktan daha önemli değildir.’

Cheney’nin 6 Ocak komitesindeki yüksek profilli rolü, koridorun her tarafından övgüsünü kazandı – ancak evde seçmenlerle temasını kaybettiğini söyleyen Trump müttefiki Cumhuriyetçilerden gelen eleştiriler.

Geçen hafta Cheney, Akademi Ödüllü aktör ‘Yellowstone’ yıldızı Kevin Costner’ın desteğini lanse etti.

61081457 11082215 image a 3 1659643980866

Hageman, Hollywood’un desteğiyle alay etti. DailyMail.com’a verdiği demeçte, “Joe Biden’a oy veren liberal bir aktör için haftanın her günü Wyoming halkının desteğini alacağım” dedi.

On Temsilciler Meclisi Cumhuriyetçisi – Cheney dahil – Trump’ı görevden almak için oy kullandı. Bu Cumhuriyetçilerden dördü emekli olduklarını açıkladı ve diğer altısı Trump’ın intikam kampanyasıyla karşı karşıya kaldı.

Bu Cumhuriyetçilerden üçü Salı günü sandık başındaydı – Michigan’dan Rep. Peter Meijer, Trump destekli John Gibbs’e yenildi, ancak Washington Cumhuriyetçi Temsilcileri Jaime Huerrera-Beutler ve Dan Newhouse, oylar hala devam ederken genel seçimlere gitmeye hazır görünüyorlar. sayıldı.

Reklamcılık

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored