Speaker of the House Nancy Pelosi, D-Calif.

Demokratik Meclis Çoğunluğu PAC, ‘aşırılıkçı’ GOP adaylarını yenmek için ara seçim reklamlarına 20 milyon dolar harcadı

YENİArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Demokratik Meclis Çoğunluk PAC, Kasım ayında seçim gününden önceki son aylarda geçerli olacak ülke çapında Demokratlar için yaklaşık 20 milyon dolarlık reklam satın alıyor.

Kendini Demokratların seçilmesine yardım etmeye adamış bir örgüt olan House Majority PAC, Cuma günü yaptığı bir basın açıklamasında, Başkan Biden’ın ultra-MAGA’sının çizgisinde Cumhuriyetçi adayları “aşırılıkçı”, temassız olarak resmetmek için milyonlarca dolar akıtmayı planladığını açıkladı. mesajlaşma

House Majority PAC yönetici direktörü Abby, “GOP, felaketle sonuçlanan MAGA gündemi için bir lastik damga görevi görecek aşırılık yanlısı adayları aday göstermeye devam ediyor, bu nedenle House Majority PAC, 2022’de Demokratik Meclis Çoğunluğunu güvence altına almak için ne gerekiyorsa yapmaya kendini adamıştır.” Curran Horrell Cuma günü yaptığı basın açıklamasında söyledi.

“Bu çekinceler, ülke genelinde koltukları değiştirip savunmamızı ve Cumhuriyetçilerin Amerikan halkıyla ne kadar temassız olduğunu göstermemizi sağlayacak.”

DEMOKRATLAR CUMHURİYETİ İLKELERİNE MÜDAHALEYİ KABUL EDİYOR, MICHIGAN HOUSE YARIŞINDA ‘MAGA EXTRİMIST’ ZAFERİNİ KUTLUYOR

Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, D-Calif.
(Getty Images aracılığıyla Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc)

19,9 milyon dolar ülke çapında 23 pazar arasında paylaştırılacak. Chicago, şehir genelinde reklam satın alımlarına yaklaşık 4 milyon dolar harcayarak en fazla finansmanı alacak.

PAC, Cleveland’daki reklam satın alımlarına yaklaşık 2,6 milyon dolar yatırım yapacak, Cincinnati ve Boston ise 1 milyon doların üzerinde alacak.

DEMOKRATİK BAĞIŞ YAPANLARIN PARALARINI ‘AŞIRI SAĞ CUMHURİYETLER’ ÜZERİNE ‘HATA ÇIKARDIĞINDAN’ DCCC BAŞKANI ATEŞ ALTINDA

Birkaç şehir, 2022 ara sınavlarında Cumhuriyetçilere karşı zorlu yarışlarla karşı karşıya kalan Demokrat adayları desteklemek için dijital ve televizyon reklamlarında yüz binlerce dolar görecek.

Nancy Pelosi ve kocası Paul Pelosi.

Nancy Pelosi ve kocası Paul Pelosi.
(Dimitrios Kambouris/VF15/WireImage)

Mart ayında PAC, 2022 ara sınavları için dijital ve televizyon reklamlarına 101 milyon dolar harcanacağını ve sonbaharda toplam harcamanın yaklaşık 121 milyon dolara ulaşacağını duyurdu. 2020 seçim döngüsü sırasında PAC, Demokrat Parti reklamlarına 160 milyon dolar yatırım yaptı.

Meclis Çoğunluğu PAC, Demokrat Parti ve temsilcilerini öven reklamlar üretmenin yanı sıra Cumhuriyetçi Parti adaylarını hedef alan olumsuz reklamlar üretme geçmişine sahiptir.

DCCC Başkanı Temsilci Sean Patrick Maloney, DN.Y., GOP adaylarına fonları 'harcadığı' için birincil rakibin tepkisiyle karşılaştı.

DCCC Başkanı Temsilci Sean Patrick Maloney, DN.Y., GOP adaylarına fonları ‘harcadığı’ için birincil rakibin tepkisiyle karşılaştı.
(REUTERS aracılığıyla Jacquelyn Martin/Havuz)

Kuruluştan yakın zamanda yayınlanan ve “Kontrol” olarak adlandırılan bir reklam, PAC tarafından tanımlandığı gibi, GOP’un “kadın haklarına ilişkin aşırı, temassız bakış açısına” odaklanmaktadır.

FOX HABER UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Demokratlar şu anda Temsilciler Meclisi’nde çoğunluğu elinde tutuyor, ancak bu sonbaharda yapılacak ara seçimlerde GOP’a karşı avantajlarını kaybetme riskiyle karşı karşıyalar.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored