Ricky Garard

CrossFit Games’in rakibi Ricky Garard kaç yaşında?

CrossFit Games’in rakibi Ricky Garard kaç yaşında?

Ricky Garard, 127.000’den fazla takipçisi için Instagram’da fitness ile ilgili içerik yayınlamasıyla tanınan tanınmış bir vücut geliştirmeci ve sosyal medya yıldızıdır.

Önceleri ragbiyle ilgilenmeye başladı ve ağırlık kaldırmaya ve vücudunu geliştirmeye devam etti. Kara Webb ve Tia-Clair Toomey, Crossfit etkinliklerinde yarışan diğer iki Avustralyalı.

Ricky Garard’ın Vikipedi

Ricky Garard’ın henüz Wikipedia’da resmi bir sayfası yok. Yine de Garard, Avustralya’daki en iyi CrossFit rakiplerinden biridir.

2017 CrossFit Games’deki en iyi derecesi üçüncü oldu. Ama sonunda, performans arttırıcı ilaçlar için pozitif test ettiğinde podyumdaki yerini kaybetti.

CrossFit’te bir uyuşturucu testinde başarısız olduğu için 2021’e kadar tekrar yarışamayacak. Ayrıca, bu performans artırıcı ilaç ilk kez en iyi bir CrossFit sporcusunda bulundu.

En önemlisi, herhangi bir şekilde kazara kullanıyor gibi görünmüyordu. Ancak elbette bu sorun CrossFit Inc’e özgü değil. Birçok sporda yaygın olarak görülen bir sorundur.

Ricky Garard

2022’de Ricky Garard kaç yaşında?

Avustralya, Yeni Güney Galler’de doğdu ve büyüdü. Instagram’da kendisinin ve kız arkadaşı Melissa’nın egzersiz yaptığı bir sürü fotoğraf yayınlıyor.

2017 CrossFit Oyunlarında üçüncü olduğunda çok dikkat çekti. Yine de, uyuşturucu testi pozitif çıktıktan sonra sonunda bırakacaktı.

Bir CrossFit yarışmacısı, bu sporun en yüksek seviyelerinde ilk kez bir uyuşturucu testinde başarısız oldu.

Ricky Garard’ın Performans İstatistiklerine Bir Bakış

2016 yılında en iyi CrossFit Open bitişi olan 97. sırayı aldı. Aynı yıl Avustralya’da beşinci oldu.

2017 CrossFit Oyunlarında üçüncü oldu, ancak yasadışı uyuşturucu kullandığı için unvanı elinden alınacaktı. Trevor Bachmeyer gibi oyuncularla aynı nedenlerle cezalı.

2017 CrossFit Oyunları’nda, Avustralyalı Ricky Garard erkekler açık bireysel etkinliğinde üçüncü oldu. Ancak yarışmadan sonra performansı artıran ilaçlar için pozitif test yaptı. Şampiyonluğu kaybetti ve kazandığı parayı geri vermek zorunda kaldı.

Böylece, Patrick Vellner madalyasını ve nakit ödülünü almak için podyuma çıktı. Sadece üçüncü sıraya düşmekle kalmadı, aynı zamanda 76.000 dolarlık para ödülünü de kaybetti ve 2021 yılına kadar tekrar CrossFit’te yarışamayacak.

Çoğu sporcu, aldıkları takviyede ne olduğunu bilmedikleri için uyuşturucu testlerinde başarısız olurlar. Veya Ryan Elrod gibi, doğurganlık ilaçlarını kötüye kullanıyorlardı veya hormon replasman tedavisiyle ilgili yasaları bilmiyorlardı.

Ricky Garard şu anda kiminle çıkıyor?

Ricky Garard şu anda kimseyle çıkmadığı için kimseyle çıkmıyor gibi görünüyor. Sosyal medya profili de kız arkadaşının hayatı hakkında hiçbir şey söylemiyor.

Sporcu, aile üyeleriyle ilgili bilgileri de gizli tuttu. Ancak sosyal medya hesaplarında onun resimleri ve spor yaparken çekilmiş fotoğrafları var.

Ayrıca Benton eğitim kursu aracılığıyla çevrimiçi dersler vermesiyle de tanınır. Bir Crossfit Games sporcusu olarak birçok etkinliğe katılmaktadır.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored