Chrissy Teigen, 36, gave a thumbs up to one of her favorite pairs of maternity pants from Norma Kamali in an Instagram post on Sunday

Chrissy Teigen, üçüncü çocuk beklediğini açıkladıktan birkaç gün sonra hamile pantolonları hakkında övgüler yağdırdı

Chrissy Teigen, hamile pantolonuna o kadar aşıktı ki, 38,8 milyon Instagram takipçisine onları haykırmak zorunda kaldı.

36 yaşındaki model ve sosyal medya yıldızı, Pazar günü paylaştığı bir gönderide yıldız figürünü ve gelişen hamile karnını vurguladı.

Moda tasarımcısı Norma Kamali’yi, dökümlü, yüksek belli hamile pantolonlarından oluşan çarpıcı bir set için övgülerini paylaşmak üzere etiketledi.

36 yaşındaki Chrissy Teigen, Pazar günü bir Instagram gönderisinde Norma Kamali’nin en sevdiği hamile pantolonlarından birine başparmak verdi.

fff hub promo banner inline

Chrissy, açık havada bir eğlence parkına benzeyen bir yerde çekilmiş fotoğrafında çok hoş görünüyordu.

Büyük bir buzlu içecekle serinleyen, kazanan yumuşak bir gülümseme sergiledi.

Esmer güzel, devasa güneş gözlüklerini vurgulayan şakacı dağınık bir topuzla esmer kilitlerini taktı.

Karnının bir kısmını göstermek için orta kısmına bağlanan bol siyah bir tişört giymişti.

Ancak fotoğrafın yıldızı, düzensiz beyaz noktalarla süslenmiş lacivert pantolonuydu.

‘@normakamali bu pannnnnts’, başlığında fışkırdı. ‘Esnek, yüksek ve uzun oh bebeğim. kıçına gel.’

İhtiyaçlarına uyuyor: Pantolonu 'esnek, yüksek ve uzun oh bebeğim' olduğu için övdü

İhtiyaçlarına uyuyor: Pantolonu ‘esnek, yüksek ve uzun oh bebeğim’ olduğu için övdü

Farklı bir desende benzer bir tasarım, tasarımcının web sitesinde yaklaşık 200 dolara mal oluyor.

Chrissy, gündelik-şık görünümünü siyah kertenkele desenli bir el çantasıyla tamamladı.

Chrissy, üçüncü çocuğuna tekrar hamile olduğunu açıkladıktan birkaç gün sonra parlayan fotoğrafını yayınladı.

‘Son birkaç yıl en hafif tabirle duygu karmaşası oldu ama yine evimizi ve kalplerimizi neşe doldurdu. 1 milyar çekim sonra (görebildiğiniz gibi bacakta son zamanlarda!) Yolda bir tane daha var” diye yazdı geçen hafta Instagram’da bir dizi şeffaf Gucci iç çamaşırının altında yeni yuvarlak karnını ortaya çıkaran bir yazı yazdı.

Son hamileliği sırasında trajik bir ölü doğum geçiren Chrissy, tekrar hamile olduğunu paylaşma konusunda endişeli olduğunu kaydetti.

‘Her randevuyu kendime ‘tamam bugün sağlıklıysa açıklayacağım’ dedim ama sonra kalp atışını duyunca rahat bir nefes alıyorum ve hala çok gergin olduğuma karar veriyorum’ diye yazdı.

Bebek gemide: Chrissy, kocası John Legend ile üçüncü çocuğunu beklediğini açıkladıktan birkaç gün sonra hamile kıyafetleri hakkında çılgına döndü

Bebek gemide: Chrissy, kocası John Legend ile üçüncü çocuğunu beklediğini açıkladıktan birkaç gün sonra hamile kıyafetleri hakkında çılgına döndü

Gergin:

Gergin: “Bir randevudan sinirden daha büyük bir heyecanla çıkacağımı sanmıyorum ama şu ana kadar her şey mükemmel ve güzel ve umutlu ve harika hissediyorum” dedi.

“Bir randevudan sinirden daha büyük bir heyecanla çıkacağımı sanmıyorum ama şu ana kadar her şey mükemmel ve güzel ve kendimi umutlu ve harika hissediyorum” diye ekledi.

Chrissy, 2006’da Stereo’nun müzik videosunda rol aldığında tanıştığı kocası John Legend ile yeni bebeğini bekliyor.

Muhabbet kuşları 2011’de nişanlandılar ve 2013’te evlendiler. Nisan 2016’da, şimdi altı yaşında olan kızları Luna’yı ve şimdi dört yaşında olan oğulları Miles’ı Mayıs 2018’de karşıladılar.

Teigen ve Legend başlangıçta 2006’da çekilen bir müzik videosu üzerinde çalışırken tanıştılar.

Ağustos 2020’de Chrissy Court yıldızı, John’la birlikte daha sonra Jack adını verecekleri üçüncü bir çocuğa hamile olduğunu açıkladı. Ancak çift, ertesi ay çocuğunu kaybetti.

Ailesi: Chrissy ve kocası John Legend, altı yaşındaki kızları Luna'yı ve dört yaşındaki oğlu Miles'ı zaten paylaşıyor.  Eylül 2020'de ölü doğum yaptı

Ailesi: Chrissy ve kocası John Legend, altı yaşındaki kızları Luna’yı ve dört yaşındaki oğlu Miles’ı zaten paylaşıyor. Eylül 2020’de ölü doğum yaptı

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored