Vanderpump Rules

Brock Davies, Scheana Shay ile Ebeveynlik Yaparken Hayal Kırıklığı Üzerine

İçin Brock Davies15 aylık kızı Summer Moon’a nişanlısıyla ebeveynlik yapıyor. Scheana Shay her zaman parkta bir yürüyüş değildir.

Scheana’nın podcast’inin bir Temmuz bölümünde, Vanderpump Kuralları çift, kız kardeşiyle ebeveynliği tartıştı, Cortney van Olphen. Ve sohbet sırasında, Avustralya doğumlu ragbi oyuncusu, çocuğa ebeveynlik yapan sadece kendisi ve Scheana olmadığı için sık sık hayal kırıklığına uğradığını itiraf etti.

Brock, “Çocuğum konusunda çok gerginim çünkü bu benim aile dinamiğim,” diye başladı. Scheananigan’lar, Heavy aracılığıyla. “Bunu fark ettiniz mi bilmiyorum ama şu var, karım, ablası ve annesi. [Erika van Olphen] ebeveynlik [my child]… Çocuğuma öğreten sadece ben ve Scheana değil, o benden ve annesinden daha çok etkileniyor. [Cortney]var [her] anne ve Scheana.”

Brock’a göre, eklenen etkiler, Scheana ile olan ebeveynlik ilişkisini gezinmeyi daha zor hale getirdi.

“Evimizde ebeveynlikle ilgili çıkan tartışma yüzünden hüsrana uğradım ve bu benim tarzım Scheana ve [her] annenin yolu, artı yarısı [Cortney]bu yüzden iki buçuk ayet gibi ve ben inatçıyım” diye açıkladı.

O ve bu ayın sonlarında Meksika’da evlenmeye hazırlanan Scheana’nın anlaşamadığı özel bir konu, Summer’ın meyve alımı.

Scheana’nın bölüm sırasında paylaştığı gibi, çocukken bir üzümde boğuldu ve bu nedenle şimdi kızına belirli yiyecekler vermekte tereddüt ediyor.

Scheana, “Hala her şeyde değil, özellikle üzümlerde boğulacağından endişeleniyorum, çünkü çocukken bir üzümde boğuldum ve bunun bir tetikleyici olduğunu biliyorum ve terapide bunun üzerinde çalışıyorum” dedi. .

Ama Brock kendinden emin çünkü çocuğun zaten azı dişleri var.

“Bir ebeveyn olarak geldiğim yer burası, evet, boğuluyorlar anlıyorum… Eğer çocukken boğulmayı öğrenmezseniz, çocukken nasıl yutulacağını bilmiyorsanız, bilmiyorsanız’ Bunun işlevselliğini öğrenmeyin… Çocuğunuza nasıl öğüreceğini öğretmezseniz, yiyecekleri geri almak için öğürme reflekslerini bilmiyorlar” diye mantık yürüttü Brock.

Ve ayrıca belirttiği gibi, ebeveynlerin çocuklarına bu refleksi nasıl kullanacaklarını öğrenmelerine izin vermediğinde “yüzde 100 ihmalkarlık” buluyor.

Vanderpump Kuralları 10. sezon şu anda yapım aşamasında.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored