Police are at the scene of a home in Stretton, where two bodies were found Monday morning

Brisbane’in zengin banliyösü Stretton’da kadın ve erkek ölü bulundu.

Zengin bir Brisbane banliyösü, polis tarafından yüzleşme ve travmatik olarak tanımlanan bir sahnede bir evin içinde bir erkek ve kadının cesetlerinin korkunç keşfiyle sarsıldı.

Polis, bir olay ihbarı üzerine Pazartesi sabahı saat 9.40 sularında, şehrin güneyindeki Coolidge Court, Stretton’daki bir eve akın etti.

40’lı yaşlarında bir kadın ve 20’li yaşlarında bir erkeğin cesetleri ‘şüpheli’ koşullarda bulundu.

Triple-0’ı arayan 49 yaşındaki bir adam şu anda gözaltında cinayet masası dedektiflerine soruşturmalarında yardımcı oluyor.

Polis, soruşturmalara yardımcı olan adam için Kantonca bir tercümana ihtiyaç olduğunu söyledi.

Polisin “çılgın” olduğu iddia edilen saldırıda kullanıldığına inandığı iki bıçaklı silah ele geçirildi.

Kurbanların, polis tarafından travmatik olarak tanımlanan ve merdivenlerde bulunan çok miktarda kan nedeniyle olay yerinde bulunan cesetleriyle henüz resmi olarak teşhis edilemedi.

Polis, Pazartesi sabahı iki cesedin bulunduğu Stretton’daki bir evin olay yerinde bulunuyor.

Brisbane'in güneyindeki sessiz çıkmaz sokaktaki bir ev polis tarafından kordon altına alındı

Brisbane’in güneyindeki sessiz çıkmaz sokaktaki bir ev polis tarafından kordon altına alındı

Dedektif Müfettiş Andrew Massingham gazetecilere verdiği demeçte, “Olay karşı karşıyaydı ve iki ölen kişiye çılgınca bir saldırı olarak tanımlandı” dedi.

Memurlar, şu anda yoğun bir polis gözetimi altında olan sessiz çıkmaz sokağı kordon altına alırken büyük bir suç mahalli kuruldu.

Adli tıp görevlileri büyük, iki katlı tuğla eve birkaç kez girdi.

Şok olan komşular Courier Mail’e evde 18 veya 19 yaşlarında bir erkek, kadın ve oğlanın yaşadığını söyledi. Onlar ‘çoğunlukla kendilerine saklanan sevimli insanlar’ olarak tanımlandılar.

Bir adam, “Son zamanlarda onları pek görmedim ama normalde bahçedeler” dedi.

“Sanırım çocuk ehliyetini kısa süre önce aldı.

‘Etrafınızda bu tür şeylerin olacağını düşünmüyorsunuz ama belli ki olmuş.’

Başka bir yerel söyledi Pazar gecesi sürekli havlayan bir köpek duyduğunu söyledi.

“Sabahları polis buraya gelene kadar çok sessizdi, hatırlayabildiğimiz tek şey dün gece sokaktaki diğer köpekler de havlamaya başlamadan önce bir köpeğin havlaması ve çıldırmasıydı” dedi.

“Sokağın o ucundan hiç gerçek bir ses ya da başka bir şey duymadım, genellikle çok sessiz, bu yüzden çok korkutucu ve şok edici.”

Adli tıp görevlileri, bir erkek ve kadının cesetlerinin bulunmasının ardından Coolidge Adliyesi'ndeki eve girerken görüldü.

Adli tıp görevlileri, bir erkek ve kadının cesetlerinin bulunmasının ardından Coolidge Adliyesi’ndeki eve girerken görüldü.

Stretton’daki evlerin medyan fiyatı 900.000 dolardan fazla ve 2016 Nüfus Sayımı’na göre 4.334 nüfusa ev sahipliği yapıyor.

Banliyö için haftalık ortalama hane geliri, 1.234 dolarlık ulusal medyanın çok üzerinde, 1.843 dolar.

Çıkmaz sokak ünlü ‘Başkanların malikanesi’nde yer almaktadır – sokak adlarının her birinin ünlü eski Amerikan başkanlarını kutladığı yer.

Calvin Coolidge, 1923’ten 1929’a kadar görev yapan ABD’nin 30. Başkanıydı. 1933’te öldü.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored