Brie Larson

Brie Larson, Minik Bikini Altlarında Tonlu Karınlarını Dans Etti

Aktris Brie Larson çılgın, güçlü bir çekirdeğe sahip ve hepsini en son Instagram gönderisinde sergiliyor.

Marvel yıldızı bikinisini kesik mor bir kolsuz bluz ve siyah büzgü ipli bikini altlarıyla kaplayarak bu yazın keyfini çıkarıyor gibi görünüyor.

Brie Larson Renkli Bir Bikiniyle Tonlu Karınlarını Gösterir

Instagram | Brie Larson

Instagram takipçileriyle paylaştığı ilk fotoğrafta Brie Larson, yeşilliklerle kaplı taş bir duvarın önünde dışarıda duruyor. Uzun dalgalı saçları omuzlarına dökülüyor ve uzaktaki bir şeye bakarken ellerini saçlarının arasından geçiriyor.

Göbek deliğinin hemen üzerinde duran pembe kesik atletle kaplı renkli siyah bir bikini altı giyiyor. Pembe büzgü ipli siyah bikini altlarıyla görünümü tamamladı. Yerde çıplak ayakla kameraya poz verdi.

“Neye dans ediyorum? Yalnızca yanlış cevaplar,” diye yazdı fotoğrafın başlığına.

Ve işte o zaman Brie Dans Pistinde Gevşek Keser!

Brie Larson
Instagram | Brie Larson

Brie hangi şarkıda dans ettiğini sordu ama onun yerine gülüyor gibi görünüyor, başı yana doğru eğik ve uzun saçları arkasında dalgalanıyor. Gözleri kapalı gülüyor ve kolları yanında hareket ederken vücudu hareketin ortasında donmuş durumda.

Bacaklarını birbirinden birkaç metre ayırdı, ancak tüm hayranlar bu çırpıda gerçekten fark ediyor, karın kaslarındaki tanım. Brie, “Kaptan Marvel”deki rolü için çok çalıştı ve görünüşe göre tüm bu eğitimler meyvesini verdi!

Peki Hayranlar Brie Larson’ın Hangi Şarkıyla Dans Ettiğini Düşünüyor?

Bir hayran, Taylor Swift’in “Zalim Yaz”ını önerdi. Başka bir hayran, “Wandavision” tema şarkısını önerdi. Başka bir takipçi “Dans Eden Kraliçe”yi önerdi. Diğer öneriler ise Singing in the Rain’den “Günaydın”, Frozen animasyon filminden “Let It Go” veya Owl City’nin “Ateşböcekleri” idi.

Bir takipçinin yorumladığı gibi, “Doğru cevabı bile bilmiyoruz.”

Hayranlarından herhangi birinin doğru tahmin edip etmediğini ortaya çıkaran bir güncelleme sağlayıp sağlamadığı görülmeye devam ediyor. Yine de birçok hayran gönderiyi sevgi yağmuruna tuttu, yorumlar bölümünü kırmızı kalp ve ateş emojileriyle kapladı. Bir hayran onu “kraliçe” olarak adlandırırken, başka bir hayran onu “çarpıcı” olarak nitelendirdi.

Bir hayran, “Slayyy🔥🔥🔥🔥” yorumunu yaptı. Bir başkası, “Vay canına, inanılmaz güzelsin❤️😍” yazdı. “
Ve Brie interneti kırdı😍😍😍” dedi üçüncü bir takipçi. Başka bir takipçi, “Vay canına, kesinlikle çok etkileyici ve seksi görünüyorsun ❤️❤️❤️” dedi.

Brie Larson, Kaptan Marvel için Eğitim Verirken ‘Mümkün Olduğuna İnandığı Şeyin Çok Ötesine Geçti’

Brie Larson
Instagram / brielarson

Şubat 2022’de Insider ile yaptığı röportajda, “Oda” oyuncusu, “nefessiz kalmadan bir tepeye çıkamamaktan” 2019 Marvel filmi için dört 400 yüz kiloluk kalça atışı yapabildiğini itiraf etti. .

“Bu yüzden, bu yolculuğa güçleneceğimi düşünerek başladım ve hiçbir fikrim yoktu” dedi. “Vücudum için mümkün olduğuna inandığım şeyin çok ötesine geçtim.”

“400 pound kalça itme, 200 pound deadlift yapabilmek, antrenörümün Jeep’ini itebilmek, demek istediğim, içinizdeki şeyin mümkün olduğunu bildiğinizin çok ötesinde olduğunu anlamak inanılmaz bir deneyim” diye ekledi.

Brie Larson’ın Spor Salonunda Kesinlikle Ezilmesini İzleyin!

Yenilmezler’e katılmadan önce Brie, spor salonunda vakit geçirmenin büyük bir hayranı olmadığını itiraf etti. “Carol Danvers’ı oynamadan önce kendime sevgiyle ‘astımlı bir içe dönük’ dedim ve tamamen panikle antrenmana başladım” dedi.

“Bu karakterin dışa doğru yansıyabilmesi benim için sürpriz olmamasının bir nedeni, çünkü o her şeyden önce hayatımı değiştirdi” diye devam etti. “Yani diğer hayatları da değiştirebileceği bana mantıklı geliyor.”

Hayranlar, Brie’nin spor salonunun içinde ve dışında eğlendiğini görmeyi çok seviyor. Ekranda bir süper kahraman olmasına rağmen, Brie evde de serbest kalabileceğini ve eğlenebileceğini kanıtladı. Kısa süre önce, başka bir bikiniyle sprinklerden geçerken birkaç yaz fotoğrafını yayınladı. Hayranlar bu eğlenceli fotoğraflara buradan göz atabilir.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored