Bir Enneagram Tip 3 iseniz, Bu Oje Rengini Denemelisiniz

Bir Enneagram Tip 3 iseniz, Bu Oje Rengini Denemelisiniz

Enneagram Enstitüsü tarafından belirtildiği gibi, tip 3’ler başarı dürtüsü ve öne çıkma arzusuyla tanımlanır ve bu kişilik tipi için cesur renkler aranır. Böcek altın veya bukalemun yeşili gibi çok renkli renklerde (hareketle değişen tonlar) ojeler göz alıcıdır ve tip 3’ün iddialı doğasına uygundur (Resim Cilasına göre).

3’ler kendinden emin oldukları için bilindiği için kırmızı oje de bu Enneagram tipine uygun klasik cesur bir görünümdür. Psych2Go’ya göre, kırmızıya sahip tırnak sanatı, bireyin canlılığını yansıtarak ilgi odağı olma arzusunu aktarıyor. Bu, yaptıkları her şeyde kendilerini ayırt etmeye çalıştıkları ve kalabalığın arasından sıyrılmayı sevdikleri için kırmızıyı bir 3 için mükemmel kılar. Saf kırmızı bir cila seçerek bu görünümü klasik tutabilirsiniz, ancak aynı zamanda tip 3’ün göze çarpan kişiliği için parıltı veya vurgu rengi ekleyerek renklendirilebilir.

Gönderi kaynağı: Liste

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored